Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Otevírací doba naší prodejny je již standardní - pondělí až pátek v čase 9:00 -15:30. Těšíme se na Vás.

BOFA filtrace

 

Nejprodávanější

25700
5320012570053200
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • bofa international 3D PrintPRO4 Kód: BOFAPRO4
  Filtrační jednotka BOFA – 3D PrintPRO 4
  Na objednání EU

  BOFA 3D PRINTPRO 4

  3D PrintPRO 4 poskytuje vysokou rychlost filtrace a odvod výparů vznikajících během tisku. Filtr dosahuje najlepší účinnosti, když je připojený k velké uzavřené 3D tiskárně prostřednictvím odběrného bodu.

  Systém také může vrátit filtrovaný čistý vzduch buď zpět do krytu tiskárny pro čistší oblast tisku nebo do dýchací zóny obsluhy. Kombinuje vysoký průtok s regulací otáček v kompaktní volně stojící jednotce.


  43 966,94 Kč bez DPH
  53 200 Kč / ks
     
  Značka: Bofa Záruka: 1 rok
 • bofa international 3dprint 3 Kód: BOFAPRO3
  Filtrační jednotka BOFA – 3D PrintPRO 3
  Na objednání EU

  BOFA 3D PrintPRO 3 obsahuje externě namontované rozvodné potrubí, které efektivně zachycuje výpary generované Během procesu tisku a vrací ultračistý, přefiltrovaný vzduch zpět do Vaší dýchací zóny. Program BOFA 3D PrintPRO 3 má výhodu nízkých nákladů, nízké spotřeby energie a integrované regulace otáček. Je nízkonákladová jednotka, která extrahuje výpary vytvářené 3D tiskárnou s otevřeným rámem, aniž způsobila ochlazování oblasti ukládání vláken. Jedinečné vlastnosti odsávacích zařízení BOFA dokáží účinně zachytit a odstranit širokou škálu rozpouštědel, generovaných v prostředí 3D tisku, včetně ketonů a ozonu z UV aplikací. Má výhody nízké hladiny hluku a minimální spotřeby energie. Každá jednotka je vybavena přípojnou hadicí, ramenem "Stay Put" a kuželovitou nálevkou.


  23 636,36 Kč bez DPH
  28 600 Kč / ks
     
  Značka: Bofa Záruka: 1 rok
 • bofa international 3dprintpro2 Kód: BOFAPRO2
  Filtrační jednotka BOFA – 3D PrintPRO 2
  Skladem (1 ks)

  BOFA 3D PRINTPRO 2

   

  Je nízkonákladová jednotka, ktorá extrahuje výpary z 3D tiskárny bez uzavřeného boxu, aniž by způsobovala ochlazení v prostoru, kde dochází k samotnému tisku filamentu.

  Jedinečné vlastnosti odsávacích zažízení BOFA dokáží účinně zachytit a odstranit širokou škálu výparů rozpouštědel generovaných v prostředí tisku, včetně ketónů a ozónu z UV aplikácí.

  K jeho výhodám patří také nízká hladina hluku a minimální spotřeba energie. Každá BOFA jednotka je vybavená připojovací hadičkou, ramenem “Stay Put” a kuželovitou nálevkou.

   

  21 239,67 Kč bez DPH
  25 700 Kč / ks
     
  Značka: Bofa Záruka: 1 rok

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.