Dovolujeme si upozornit na stěhování pobočky. Prodejnu najdete od 18.5.2021 na nové adrese Česká 182 (Brno - venkov) v čase od 9:00 - 15:30.

3DXNANO

3DXNANO ESD

Jedná se o skupinu zvláštních filamentů, které používají mnohostěnné karbonové nanotrubice (CNT) pro získání požadovaného stupně elektrické vodivosti a při zachování vlastností základního materiálu. CNT jsou neuvěřitelně efektivní, zachovávají pružnost vlákna a poskytují trvalou antistatickou ochranu dílů.

3DXNANO ESD ABS + CNT

teplota extrudéru: 220 – 240 ºC, teplota podložky: 100 – 110  ºC

Používá se v exponovaných aplikacích, které vyžadují ochranu před elektrostatickým výbojem (ESD) a vysokou úroveň čistoty. Využívá se například pro kryty plošných spojů, přípravky pro montáž elektronických obvodů, antistatických materiálů do prašného prostředí, atd. Doporučený průměr trysky je (0.35) 0,4 mm a více.

Materiál ESD/ABS máme aktuálně v naší nabídce od značky Fiberlogy, prohlédnout a nakoupit ho můžete zde

3DXNANO ESD PETG + CNT

teplota extrudéru: 230 – 250 ºC (max. 270 ºC), teplota podložky: 70 – 90  ºC (max. 100 ºC)

 Další info:

Používá se též v exponovaných aplikacích, které vyžadují ochranu před elektrostatickým výbojem (ESD) a vysokou úroveň čistoty. Příklad použití:  HDD komponenty, příruby, přípravky, pneumatiky a konektory, dopravníky, senzory, měřící aplikace, atd. Doporučený průměr trysky (0.35) 0.4mm a více.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.