Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je od 3.12.2020 otevřena v čase od 9:00 - do 15:30.
  • 1 z 2
 

METAL filament MĚĎ 1,75mm Leon3D 500g

 

Leon 3D kovová tisková struna měděná s příměsí PLA - 80%kov/20%PLA 0,5 kg

Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 1 960 Kč / 1 kg
980 Kč / ks
809,92 Kč bez DPH
Kód produktu MTL175LN05CU
Značka LEON3D
Webová stránka značky leon-3d.es/categoria-prod...
Kategorie METAL filamenty
Položka byla vyprodána...
 

Metal Bronz od Leon3D je speciální 3D filament, který obsahuje 80% z bronzu a 20% PLA. Snadno se tiskne, leští a upravuje. Můžete s ním vytvářet úžasné objekty se skutečnými vlastnostmi kovu. Hmotnost kovového výtisku bude třikrát větší než u modelu z čistého PLA. Uchvátí Vás jeho kovový vzhled a rozdíl poznáte i na omak. Vzhledem k vysokému procentu bronzu nemá prakticky žádné smrštění, takže nevyžaduje vysoké teploty tiskárny ani podložky.

Kombinace jeho skvělých vlastností a tvrdosti vede k tomu, že Bronz filament lze tisknout na téměř všech typech FDM tiskáren dostupných na současném trhu s tryskami od 0,4 mm.

Hmotnost:  500 g
Průměr: 1,75 mm
Teplota tisku: +/- 185 ° C

Specifikace:

Hustota: 3,39 kg/m3                          SPECIFIC GRAVITY
Napětí na mezi kluzu:  18,3 MPa      YIELD STRESS
Deformace při přetržení: 8%            STRAIN AT BREAK
Modul pružnosti v tahu: 3990 MPa  TENSILE MODULUS
Rázová houževnatost: 11,3 KJ/m3     IMPACT STRENGTH

Doporučení pro tisk:

Netiskněte příliš jemné tisky - minimální výška vrstvy by měla být 0,15 mm. Doporučujeme zvolit i nerezovou trysku o průměru 0,4 mm a větší, aby vlivem malých kovových částic nedocházelo k zanášení a ucpání trysky.

Zvolte větší vzdálenost mezi tryskou a tiskovou podložkou a zkontrolujte, zda tisk první vrstvy správě proběhl a dobře přilnul k tiskové podložce.

Podobné produkty

Hmotnost 0.88 kg
Barva (?) měděná
Hmotnost (?) 0,5 kg
Tloušťka struny (?) 1,75 mm
Pracovní teplota ±185°C
Podložka °C
Tolerance/průměr 0,1 mm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
X Avatar autora Vodivost, koroze 21.4.2019 01:18
Je tento filament vodivý? Pokud ano, jaká je jeho rezistivita? Dochází u tohoto filamentu ke korozi a vzniku měděnky, stejně jako u čisté mědi? Děkuji.
M Avatar autora 22.4.2019 20:02
Ne tento materiál není vodivý. Ano ke korozi může dojít v podmínkách, které korozi umožní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Technologie a inovace, tak by se dal definovat LEON3D. Tato značka se zrodila již v roce 2013 ve Španělsku ve spolupráci tamního "makerslabu". Společnost jej propagovala a i nadále se je snaží podporovat a spolupracují společně na nových projektech.

Cílem společnosti LEON3D je poskytnout optimální řešení pro každého klienta. Napomáhá jim k tomu široká škála produktů, které nabízejí - od klasických i speciálních 3D filamentů, přes různé modely 3D tiskárnen, náhradní díly, tiskovou podporu a školení až pod další vývoj. Všechny jejich produkty jsou vyvíjeny, navrženy a vyrobeny ve Španělsku. Firma se snaží, aby byl 3D tisk praktický a využitelný pro široké spektrum oblastí. Zakládají si na proaktivním přístupu a neustálém posouvání cílů a zvyšování kvality svých produktů.

V současné době LEON3D pokrývá poptávku v mnoha profesních odvětvích; zvláštní pozornost je věnována také vzdělávacímu sektoru, kde LEON3D investuje velkou část svých zdrojů do vytváření kvalitních vzdělávacích zařízení. 

 

 

 

 

LEON 3D v rámci Programu zahájení vývozu získal podporu ICEX a spolufinancování Evropského fondu ERDF. Účelem této podpory je přispět k mezinárodnímu růstu společnosti a rozvoji regionu.

 

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.