Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je od 1.3.2021 otevřena v čase od 9:00 - do 15:30 - pouze pro vyzvednutí, již objednaného zboží a zaplaceného zboží (nařízení vlády). Platí do odvolání vládního nařízení.
 

PC/PBT filament černá 2,90 mm Herz 1 kg

 

PC/PBT Herz tisková struna 2,90 mm černá 1kg

Dostupnost Na dotaz (2 ks)
Měrná cena 1 210 Kč / 1 kg
1 210 Kč / ks
1 000 Kč bez DPH
   
Kód produktu PCPBT290HZ1NL
Značka Herz
Webová stránka značky filamentonline.de
Kategorie PC filamenty
 

PC, nebo-li polykrabonát, mezi ostatními běžnými filamenty vyniká svou odolností. Velmi často se používá ve spojením s materiálem ABS, případně bývá jeho alternativou, a to především díky podobným vlastnostem, které PC nabízí. Produkt, ktera pomocí polykrabonátu vytisknete, se vyznačuje vysokou odolností (velká tvrdost, odolnost vůči teplotě až 115 °C, oděru), ale také malou hmotností.

PC ve spojení s PBT má také vysokou rozměrovou stabilitu, protože PBT má nízký koeficient tepelné roztažnosti a nízkou nasákavost vody.

Své uplatnění najde v podstatě kdekoli, zejména jej lze doporučit pro technické aplikace v elektrotechnice a automobilovém průmyslu např. pro komponenty elektrických systémů, pouzdra a kryty spotřebičů atd.

 Specifikace:

  • Teplota tisku dle výrobce: 220 - 250 °C, ale dle zkušeností našich i našich zákazníků doporučujeme teplotu vyšší a to v rozmezí 260-280 °C (u větších výtisků nad 10 cm) je potřeba se držet u horní hranice tohoto teplotního rozmezí. Také tvrzená tryska vyžaduje spíše na teplotě přidat. Vhodnou se jeví i tisková komora, ale lze tisknout i bez uzavřeného boxu. 

  • Teplota podložky: 80 - 100 °C
  • Balení: 1kg
  • Šířka struny: 2,90mm
  • Barva: černá

Podobné produkty

Hmotnost 1.4 kg
Barva (?) černá
Hmotnost (?) 1 kg
Tloušťka struny (?) 2,85 mm – 3 mm
Tolerance/průměr +/- 0,05 mm
Podložka 80 - 100°C
Pracovní teplota 220 - 250°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 

Výrobcem je německá společnost HERZ GmbH, která dlouhodobě vyrábí stroje založené na technologii horkého vzduchu. Jedná se o průmyslové stroje, které nacházejí uplatnění napříč všemi odvětvími, dále stroje pro svařování termoplastických materiálů jako jsou střešní a spodní izolační fólie, bannery, autoplachty a jiné..

Dceřinou společností firmy HERZ je taktéž německá firma Dohle Extrusionstechnik GmbH, která má velmi silné postavení v oblasti ručních extruderů, přičemž vyvinula nový model určený pro víceosá robotická ramena, s kterými nyní probíhá vývoj na automatizované svařování.

Firma disponuje vlastní výrobou svařovacích drátů pro tuto extruzní techniku (průměry 3, 4 a 5 mm) s dlouholetou zkušeností a specializací na různé technické plasty.

 Spojením těchto zkušeností a narůstající poptávkou po technologii 3D tisku přišel výrobce zhruba před 3 lety s vlastní výrobou filamentů, které si pro své jedinečné vlastnosti získaly oblibu mezi 3D tiskaři.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.