Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je nyní dočasně zavřena. Vydány budou jen objednávky zaplacené předem a to v čase od 12:00 - do 15:30. Opatření je platné do odvolání vládního nařízení.
  • 1 z 2
 

UV Resin nedráždivý Photocentric jantarový 1 kg pro Photocentric LC Precision 1.5 PRESSAM01

 

Photocentric UV FIRM - NON IRRITANT/SKIN SAFE/SKIN FRIENDLY amber; pryskyřice pro SLA tisk na Photocentric Liquid Crystal Precision 3D-RESIN-DL-SKINSAFE-AMB

Dostupnost Na objednání EU
2 120 Kč / ks
1 752,07 Kč bez DPH
   
Kód produktu UVRNONIR4PC1AR
Značka Photocentric
Webová stránka značky photocentricgroup.com/uvr...
Kategorie Photocentric LC PRECISION 1.5 resiny
 

Rádi byste tiskly věci, které lze nosit na sobě? Tisknete s dětmi či mládeží? Tato speciální inovovaná pryskyřice je tzv. SKIN FRIENDLY - to znamená, že je bezpečná pro styk s pokožkou. Při kontaktu s tekutou pryskyřicí tak nedojde k podráždění pokožky. FIRM je varianta pevné pryskyřice, kdy větší modely budou po vytvrzení opravdu pevné, zatímco tenčí stěny Vašich výtisků budou mírně flexibilní. V praxi to znamená, že je možné výtisky mírně vratně deformovat (elastická deformace), než dojde ke zlomení objektu. Kombinace vlasnosti SKINFRIENDLY a FIRM je ideální pro použití ve vzdělávacích a školských zařízeních pro rozvoj 3D tisku mezi mladých lidí, kteří jsou naší budoucností.

Upozornění! Tato pryskyřice je vhodná POUZE pro použití v řadě tiskáren Liquid Crystal Precision.

Poznámka: Varianta SKIN SAFE je bezpečná pro Vaši pokožku - nedráždí pokožku. U osob alergických či velmi citlivých na akryláty může přesto dojít k podráždění.

Podobné produkty

Hmotnost 1 kg
Barva (?) hnědá
Hmotnost (?) 1 kg
Typ tiskárny LC Precision 1.5
Vhodný pro 3D tiskárnu LC Precision 1.5
Vlastnost resinu HARD - tvrdý
Hmotnost 1 kg
Barva jantarová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.