ASA filament světle šedý Orion 1,75 mm Techne3D 1 kg

Neohodnoceno
 

ASA tisková struna Orion Grey 1,75 mm 1000 g Techne3D

Dostupnost Vyprodáno - nedostupné u dodavatele
625 Kč / ks
516,53 Kč / ks bez DPH
Kód produktu ASA175TE1OGY
Výrobce Techne3D
Stránky výrobce techne3d.com/?lang=en
Kategorie Tiskové struny - filamenty
 


Představujeme Vám naprostou novinku v ČR - tiskovou strunu ASA od Techne3D ve světle šedivé barvě. Dle vzorníku odpovídá barvě RAL7035.

Tento materiál je velmi podobný ABS, má však větší tuhost a je odolný vůči UV záření. Smrštění tohoto materiálu je podobné jako u ABS. Předností tohoto materiálu je výborná odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Je vhodný pro výrobu funkčních prototypů, strojírenských nástrojů i koncových výrobků pro běžné použití včetně využití pro tisk dílů pro venkovní aplikace. Materiál ASA je velmi rozšířen v automobilovém a námořním průmyslu. Tisk je ucelený a pevný, vhodný i na malé detaily.

Struna o průměru 1,75mm s tolerancí +-0,05mm v návinu ve variantách 400g a 1kg.

Doporučení pro tisk

Dle našich zkušeností se na tiskárně od Průši osvědčilo nastavení
- teplota tisku: 265°C  
- tisková podložka: 115°C
- bez větráku a tisk zakrýt

Povrch je pak krásně hladký a vypadá skvěle. Tryska 0,4 bez problémů
Jinak má stejné nároky jako ABS - na dobře odmaštěné podložce drží bez problémů, pro větší tisky doporučujeme použít 3dlac nebo lepidlo.

Podobné produkty

Hmotnost 1.2 kg
Barva (?) šedá
Hmotnost (?) 1 kg
Tloušťka struny (?) 1,75 mm
Pracovní teplota 250±15°C
Podložka 100-125°C
Tolerance/průměr ±0,05 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Techne3D je evropský výrobce filamentů, specializovaný především na materiál ASA. Společnost vznikla ve Slovinsku za přispění lidí zapálených pro 3D tisk a uvědomujících si důležitost výroby kvalitních a konzistentních tiskových strun, které jsou předpokladem pro bezproblémový 3D tisk. 

Techne3D se tak svým přístupem stal součástí rychle se vyvíjející 3D tiskové komunity. Svým zákazníkům nabízí 3D struny vyrobené výrobním procesem řízeném na velmi vysoké úrovni, který zajišťuje velkou přesnost a vynikající tolerance:
x: +/- 0,05 mm ( v prvním směru)
y: +/- 0,05 mm (ve směru 90° na první směr)
o: +/- 0,05 mm (kruhovitost)

Materiál ASA je zajímavou alternativou k ABS. Díky svým výjimečným mechanickým a tepelným vlastnostem, vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům, odolnosti proti UV záření, zachování pevnosti a odolnosti v průběhu času, se zvyšuje jeho popularita a uplatnění u koncových zákazníků.

3D struny od Techne3D jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů od renomovaných dodavatelů EU. Evropského původu je vše od pryskyřic, až po cívky i obalový materiál.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.