Z důvodu konání každoroční street party na ul. Minská, bude naše pobočka v Brně 22.6.2018 otevřena pouze do 14:00. Parkování a průjezd ulicemi v okolí nebude možný. Děkujeme za pochopení.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

PLA MODEL tisková struna ivory 1,75mm Philament 750g

 

Philament 3D struna PLA MODEL, ivory, 1,75mm, 0,75kg

Dostupnost Trvale vyprodáno
Měrná cena 1 518,67 Kč / 1 kg
1 139 Kč / ks
941,32 Kč / ks bez DPH
Kód produktu PLAMOD175PH75IY
Výrobce Philament
Stránky výrobce philament.eu
Kategorie Tiskové struny - filamenty
 

Philament MODEL se vyznačuje svou snadnou obrobitelností. Tato struna obsahuje poloviční množství sádry než model Philament GYPSUM, který vyhledejte, pokud potřebujete ještě náročnější povrchové úpravy.

Vytištěný objekt z Philament MODEL má barvu slonové kosti. Je matný s jasně vykreslenými detaily. Předměty lze lakovat a barvit mnohem snáze než ty, které jsou vytištěny z klasických PLA a ABS. 3D model můžete řezat, brousit, leštit (jak suchý, tak i mokrý) a docílíte tak požadovaných vlastností. Použít ho lze i jako podpory, jelikož může být snadno odstraněn a nerovnosti po odlomení jdou snadno brousit. Materiál má dobré tiskové vlastnosti, lze jej tisknout v rozsahu 195-220°C, a snadno přilne k většině tiskových podložek. Philament Model lze na objednávku dodat i v různých barvách, pro bližní informace nás prosím kontaktujte.

Philament PLA je kompozitní materiál - obsahuje několik složek: pigment, mazivo, plnivo, modifikátor rázu. Modifikace způsobila "měkčí" vlákno = má dobré tiskové vlastnosti i při nižší teplotě. U materiálu nedochází téměř k žádnému smrštění a nedeformuje se, proto není nutné tisknout na vyhřívanou podložku (hotbed). Výrobce pro ještě lepší výsledky přesto nahřátí podložky na 30-60 °C doporučuje. Díky přísné kontrole během celého procesu výroby se jedná o velmi kvalitní struny, které jsou předurčeny pro snadný a bezproblémový 3D tisk Vašich modelů. Filament lze použít se všemi běžnými 3D tiskárnami s technologií FDM / FFF.

Použité barevné pigmenty dosahují nejlepší hodnoty tepelné stability podle normy DIN54001. Stabilita světlosti je stanovená normou DIN53388. Barva dosahuje nejvyšší možné odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Použité materiály a pigmenty jsou v souladu s předpisy v zemích EU (usnesení ES 98(1) a nařízení komise 10/2011/ES). Během výroby nejsou použity nebezpečné chemikálie a je minimalizován dopad uhlíkové stopy na životní prostředí. Materiály jsou certifikovány pro styk s potravinami. Výroba všech produktů probíhá v souladu se směrnicí RoHS a nařízením REACH. Tiskové struny jsou vyrobeny z přírodních složek a jsou snadno rozložitelné kompostováním.

Tisková struna je vakuově zabalena spolu s pohlcovačem vlhkosti a umístěna v kartonové krabici.

Vnější průměr 200 mm, vnitřní otvor 52 mm, šířka 55 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,1 kg. 

Hmotnost 1.1 kg
Barva (?) natural
Hmotnost (?) 0,75 kg
Tloušťka struny (?) 1,75 mm
Pracovní teplota 195-220°C
Podložka 0-60°C
Tolerance/průměr ±0,05 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

 

Prodej filamentů pod značkou Philament byl v našem eshopu v roce 2017 ukončen.

 Výhodnou náhradou těchto materiálů co do kvality a ceny je značka Fiberlogy.

Historie tiskových strun značky Philament započala před více než 15 lety v Maďarsku. Tehdy se  Dr. Bodnár Zsolt, chemický inženýr - zakladatel a vedoucí vývoje produktů firmy Filamania Kft., zaměřil na výzkum a vývoj biopolymerů.

Nejprve se zabýval materiálem PLA. V roce 2013 pak rozšířil se svým týmem oblast vývoje tiskových strun o modifikované polymery se speciálními vlastnostmi.

V září 2015 byla úspěšně spuštěna výrobní linka. Po prvních testech od profesionálních tiskařů se potvrdila kvalita výrobků a odezva trhu na sebe nenechala dlouho čekat.

Společnost Filamania má komplexní zkušenosti s polymerním a chemickým průmyslem. V uplynulých letech dosáhli uznání v oboru technologie biopolymerních sloučenin. Jejich odborné znalosti chemie a materiálového inženýrství otevírají stále nové a nové možnosti v oblasti 3D tisku. Philament tak může nabídnout 3D struny odolné vyšším teplotám, se skelnými vlákny, s příměsí sádry, dřeva a dokonce materiály antistatické.

Tyto filamenty mají ještě další přednosti, na kterých si firma zakládá. Jsou šetrné k životnímu prostředí, dají se recyklovat a řada z nich má potřebné atesty pro styk s potravinami.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.