Dovolujeme si upozornit na stěhování pobočky. Prodejna na Minské je otevřena pouze do 12.5.2021 do 15:30. Od 18.5.2021 nás najdete na nové adrese Česká 182 (Brno - venkov) v čase od 9:00 - 15:30.

VÝPRODEJ - rozbaleno a 2. jakost

Neodhadli jste barvu nebo typ materiálu a pak nám cívku donesli zpět? Právě toto zboží se ocitne v této kategorii. Je bez vad - od nás otestováno a znovu zavakuováno - jen s nižší gramáží. Také zde najdete přeběhové cívky, kdy Vám bude dodán návin s přechodem dvou barev. V nabídce jsou odstíny dle skladové dostupnosti a výsledná barva se může lišit od fotografií. Konkrétní odstíny lze zjistit na vyžádání. Do třetice všeho dobrého Vám kategorie VÝPRODEJ nabídne cívky s nestandardní barvou, která byla vyrobena na zakázku.

Jak již bylo uvedeno, tato kategorie neobsahuje výrobky s nižší kvalitou, ale o skvělou cenovou nabídku pro Váš tisk. Počet kusů je omezen, každá cívka může mít jinou gramáž. Ale nikdy nebude mít menší hmotnost, než je uvedeno v názvu a popisu produktu. Šetřete svou peněženku a nakupujte v této kategorii!!

 

Produkty v této kategorii pro Vás připravujeme.  

Chcete vědět, kdy přesně bude produkt skladem? Napište nám.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.