Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je od 1.3.2021 otevřena v čase od 9:00 - do 15:30 - pouze pro vyzvednutí, již objednaného zboží a zaplaceného zboží (nařízení vlády). Platí do odvolání vládního nařízení.

VÝPRODEJ - rozbaleno a 2. jakost

Neodhadli jste barvu nebo typ materiálu a pak nám cívku donesli zpět? Právě toto zboží se ocitne v této kategorii. Je bez vad - od nás otestováno a znovu zavakuováno - jen s nižší gramáží. Také zde najdete přeběhové cívky, kdy Vám bude dodán návin s přechodem dvou barev. V nabídce jsou odstíny dle skladové dostupnosti a výsledná barva se může lišit od fotografií. Konkrétní odstíny lze zjistit na vyžádání. Do třetice všeho dobrého Vám kategorie VÝPRODEJ nabídne cívky s nestandardní barvou, která byla vyrobena na zakázku.

Jak již bylo uvedeno, tato kategorie neobsahuje výrobky s nižší kvalitou, ale o skvělou cenovou nabídku pro Váš tisk. Počet kusů je omezen, každá cívka může mít jinou gramáž. Ale nikdy nebude mít menší hmotnost, než je uvedeno v názvu a popisu produktu. Šetřete svou peněženku a nakupujte v této kategorii!!

 

Produkty v této kategorii pro Vás připravujeme.  

Chcete vědět, kdy přesně bude produkt skladem? Napište nám.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.