SLA A FDM 3D TISK PLASTOVÝCH MATERIÁLŮ

3D tisk od profesionálů

Potřebujete vyrobit ukázkový model nebo funkční díl?  Jednou z možných variant je nechat si ho vyrobit na zakázku a to například metodou FDM či SLA.

SLA (Stereolithography)

Stereolitografie je nejstarší technologie používaná od roku 1986 a funguje tak, že dochází k vytvrzování tekutého kompozitu laserovým paprskem. Hodí se pro výrobu objektů, u kterých záleží na vysoké míře detailu a jemném povrchu.

Používané materiály: WaterClear

FDM (Fused Deposition Modeling)

Zde se jedná se o nanášení roztaveného materiálu v tenké vrstvě. Dva stavební materiály – modelovací a podpůrný. Tloušťka vrstvy cca 0,25 mm. Vzniká minimální odpad. Nevýhodou je velká tloušťka vrstvy a nerovný povrch vodorovné vrstvy. 

K objednávce můžete připojit informaci o:

- Orientaci dílu: nezáleží / dle Vašeho obrázku / dle našich zkušeností / pro minimální generování podpor /dle směru zatěžování

- Zatížení dílu: mechanickém, chemickém, teplotním aj.  

Data pro tisk je vhodné dodat ve formátu:
STL, STEP, SAT, X_T, X_B.  Fotografie samotného výrobku pro rychlé nacenění není dostačující. 

Cena 3D tisku vždy závisí na velikosti a složitosti modelu a použitém materiálu i množství. Konkrétní cenu Vám rádi sdělíme, zašlete-li nám poptávku k nacenění 3Dtisk@materialpro3d.cz . Nebo využijte náš  kontaktní formulář.

 Tisk provádíme ve spolupráci s profesionály v našem oboru.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení