3D tisk do firem

Dodáváme cenově dostupnou kombinaci 3D technologií a služeb

3D tisk je dnes vyspělá technologie, vhodná pro profesionální nasazení do firem všech velikostí. Najde uplatnění všude, kde se hodí úprava produktu na míru, možnost rychle iterovat verze produktu, nebo malosériová výroba, citlivá na čas a náklady.

Zefektinění výrobního procesu však není jediný přínos, který Vám 3D tisk může dát. Je to také možnost pružně reagovat na havárie a výpadky výroby. Je to lepší zabezbečení vašeho unikátního know-how díky možnosti vyrobit si více věcí in-house. Je to možnost držet méně skladových zásob - můžete si kdykoliv vyrobit více. A v neposlední řadě je to možnost vylepšit prezentaci Vaší značky např. pomocí personalizovaných dárkových předmětů.

KONTAKTUJTE NÁS
pro konzultaci, jak může 3D tisk pomoci i Vám!

Díky 3D tisku můžete:

Aditivní výroba je skvělým dolňkem tradiční výroby subtraktivní. Spolehlivá řešení však nabízí nejen ve strojírenství, ale také ve zdravotnictví, v reklamě, v dopravním sektoru nebo například v architektuře. Standardní návratnost investice do zavedení 3D tisku bývá v řádu měsíců.

UŠETŘIT ČAS

UŠETŘIT NÁKLADY

ZVIDITELNIT SE

Aditivní výroba nabízí rychlost a pružnost, díky čemuž lze do druhého dne vyrobit přípravky do výroby či náhradní díly dle potřeby.

Umožní vám téměř okamžitě vyzkoušet pracovní verzi vašeho produktu a vy jej tak rychleji dostanete na trh.

Sestavy více dílů lze nyní vyrobit jako jediný kus, bez kompromisu na kvalitě. Opadá tak nutnost kompletace a montáže.

Bojujete s rostoucími náklady? Pomohlo by vám ušetřit za formy, nástroje a spotřební díly?  V mnoha případech lze ušetřit náklady o desítky procent nahrazením dílů z kovu díly z plastu. Plastů dnes existuje široká řada, mnohé z nich se kovům vlastnostmi vyrovnají.

Vaši konstruktéři mohou navíc navrhnout jakýkoliv design s minimálním dopadem na náklady.

3D tisk je moderní inovativní technologie, která přirozeně zvyšuje dosah značky a posunuje vnímání hodnoty produktu.

Umožňuje vyrábět unikátní výrobky, které mnohdy ani nelze vyrobit jiným způsobem.  

Každá várka výrobků může mít individuální design, ať jde o personalizaci pro potřeby zákazníka, nebo o přímé značení dílů pro interní účely. 

 

3D tisk již znáte a máte zavedený?  I vám máme co nabídnout!

Možná vaše 3D tiskárna nemá dostatečně velkou tiskovou plochu? Možná potřebujete nárazově zvednout kapacitu? Nebo by se vám hodila pomoc s optimalizací:

NASTAVENÍ

DESIGNU

PROCESU

Využíváte vaši 3D tiskárnu na maximum? Ukážeme vám nastavení ve sliceru a jiné triky pro rychlejší tisk bez ztráty odolnosti a povrchové kvality. Design původně vytvořený pro obrábění nebo vstřikolis se nemusí dobře tisknout na 3D tiskárně. 3D model vytvořený pro FDM se musí dobře tisknout na SLA. Provozujete vaši 3D tiskárnu s ohledem na jednoduchost, bezpečnost i spolehlivost? Tisknout na dvou tiskárnách je jiná káva než provozovat 3D tiskovou farmu, a my víme jak na to.

 

3D tisku se věnujeme den co den od roku 2016. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti formou krátké konzultace či dedikovaného školení, rádi vám pomůžeme s proškolením nového personálu či s výběrem vhodné technologie, nové 3D tiskárny nebo nejlepšího materiálu pro vaši potřebu.

Záznamy nebyly nalezeny...