Zmorph

Webová stránka značky: Zmorph
 


ZMorph logo medium

ZMorph je společnost založená ve Vratislavi, ale stala se fenoménem v celosvětovém měřítku.

Mezi nabídku Zmorf patří 3D tiskárny, které jako jediné na světě umožňují tisknout kromě běžného plastu, také keramiku, pryž, čokoládu nebo i pečivo. To vše je možné díky vyměnitelným nástavcům a vývoj těchto technologií neustále pokračuje. 

"Vyměnitelné nástroje jsou naší hlavní výhodou v porovnání s konkurencí, přeměňují náš stroj na multifunkční osobní továrnu - mini továrnu, která může pracovat v dílně, kanceláři nebo u vás doma. Zaměřujeme se hlavně na možnost výroby předmětů mnoha různými technologiemi, což činí ZMorph nejuniverzálnější 3D tiskárnou na světě, "říká Przemyslaw Jaworski, zakladatel společnosti ZMorph. 

ZMorph (čte se zí-morph) získal své jméno z řeckého slova morphe = forma/změna tvaru,/příroda, pod čímž si představujeme proces vzniku dimenzionálního tisku. Proč Z? 'Z' znamená třetí rozměr, jako v kartézském souřadnicovém systému (XYZ), proto lze tento název chápat jako "ten, co vytváří objekty ve třech rozměrech".

První návrh 3D multifunkční tiskárny ZMorph byl vytvořen v roce 2012 jako modifikace projektu Open Source tiskárny RepRap. Hlavním cílem projektu bylo zpřístupnit technologii 3D tisku i  uživatelům, kteří nejsou obeznámeni s programováním, elektronikou nebo mechanikou tak, aby mohli využívat jednoduchý způsob rychlého prototypování (RP - Rapid prototyping) vlastních výrobků. Provádění otevřené 3D technologie tisku FFF (Fused Fabricment Fabrication) nebo vrstvení kapalného plastu umožní mnoha umělcům, architektům, návrhářům a sochařům výrazně urychlit vývoj.


76635
7663617663576636
   
 • ZMorph2 0 SX 01 Doprava zdarma Kód: ZMORPHBASIC
  Na objednání EU

  pro 3D tisk a CNC frézování, k vidění na strojírenském veletrhu BVV 10.10.2017 v rámci doprovodné konference o 3D tisku - Pavilon E, Sál E1(nutná registrace)


  63 334,71 Kč bez DPH
  76 635 Kč / ks
     
  Značka: Zmorph

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.