Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je nyní dočasně zavřena. Vydány budou jen objednávky zaplacené předem a to v čase od 12:00 - do 15:30. Opatření je platné do odvolání vládního nařízení.

Kovový 3D tisk - materiály

SLM – Selective Laser Melting

Technologie Selective Laser Melting (SLM) umožňuje výrobu unikátních dílů, prototypů a testovacích vzorků s komplikovanou geometrií nebo vnitřní strukturou, jenž jsou obtížně vyrobitelné běžnými technologiemi. Díl je vytvářen postupným nanášením tenkých vrstev práškového kovu, které jsou spékány laserovým paprskem. Proces produkuje homogenní kovové díly přímo na základě 3D CAD dat. Stavba dílu probíhá v inertní atmosféře N2, díky které je možné deklarovat čistotu zpracovávaného materiálu. 

Kovové materiály pro 3D tisk:

Nerezová ocel - 316L

Hliníkové slitiny  - AlSi10Mg, AlSi12, AlSi9Cu3

Mimořádně také slitiny mědi a titanu.

Máte zájem o vypracování cenové nabídky na kovový díl? Prosím kontaktujte nás na tel. +420602 606 400 nebo e-mail: 3dtisk@solidify3d.cz nebo využijte náš kontaktní formulář.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.