Barva Vallejo Game Color Special FX 72602 Thick Blood

Kód: VAL-72602
81 Kč 66,94 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Akrylová barva Vallejo řady Came Color Special FX v rudém (červeném) odstínu na štětec pro perfektní krytí a přesné barvení miniatur, po ředění Thinnerem vhodná i pro Aibrush. Určená k vytváření efektů imitující rez, krev, kůry, zašpinění, oxidaci a pod. 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Akrylové barvy na vodní bázi od oblíbené španělské značky Vallejo  pro Vaše modely a miniatury. Tato řada (FX) nahradila řadu Effects a rozšířila barevnou škálu nejen pro fantasy a sci-fi modely.

Vallejo Game Color je řada akrylových barev na vodní bázi speciálně vybraných a vytvořených pro barvení fantasy figurek a modelů všeho druhu. Barvy se nanášejí štětcem a ředí se Thinnerem (70524) Barvy se dají použít i do airbrush pistole po naředění 50% Airbrush Thinnerem (71261 17ml, 71361 60ml, 71161 200ml). a mohou být míchány mezi sebou. Vydrží na světle a dobře přilnou k mnoha povrchům - např. k pryskyřiím, plastům, kovům atd.

Barvy z řady Extra Opaque jsou velmi krycí, zakryjí vše jednou vrstvou. Barvy z řady Ink jsou transparentní, mohou být nanášeny štětcem i airbrushem bez ředění, používají se k efektům světla a stínu. Barvy z řady Effects se používají k vytvoření efektů krve, kůry, rzi, oxidaci, atd. Barvy z řady Washes jsou velmi tekuté a transparentní akryly, které vytvoří hloubky, detaily stínu a kontrastu. Glaze Medium ředí barvu a prodlužuje dobu schnutí, používá se pro stínování a prolnutí barev a pro práci s pigmenty. S Metallic Medium získají barvy perleťový nebo kovový lesk. Crackle Medium, aplikovaný mezi dvěma vrstvami barvy způsobí, že vrchní nátěr vytvoří trhliny a praskliny. Laky mohou být naneseny štětcem i airbrushem, schnou velmi rychle. Gloss a Satin laky mohou být použity pro vytvoření efektu vlhkosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy, laky, lepidla
Hmotnost: 0.023 kg
Barva: červená
Objem: 18 ml
Typ barvy: na štětec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Acrylicos Vallejo

Společnost Vallejo byla založena roku 1965 v New Jersey, U.S.A. V počátcích svého působení se firma specializovala na barvy v oblasti filmu (akrylové barvy pro animované filmy). V roce 1969 se firma přesunula do Španělska, neboť mnoho studií animovaných filmů sídlilo v Evropě. V roce 1972 Amadeo Vallejo vyvinul Acrylic Artist Color, první akrylovou barvu pro výtvarné umělce vyrobenou ve Španělsku a jednu z prvních akrylových barev pro umělce v Evropě. V tomto období, Vallejo též představuje Liquid Watercolor-colors for graphic design. Intenzivní rozvoj pokračoval i v následujícím desetiletí a výsledkem byl pečlivě zvolený výběr permanentních artistických pigmentů bez příměsí cadmia a kobaltu. Vallejo vytvořilo barvy mimořádných kvalit, které se staly benchmarkem v odvětví a začátkem expanze Acrylicos Vallejo.