Barva Vallejo Liquid 70792 Old Gold (Alcohol Based) (35ml)

Kód: VAL-70792
135 Kč 111,57 Kč bez DPH 385,71 Kč / 100 ml
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022
Liquid old Gold je řada alkoholových barev z opravdových permanentních metalických pigmentů určená pro zlacení, dekorování, retušování, restaurování a modelářství.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Liquid Gold je řada alkoholových barev z permanentních metalických pigmentů určená pro zlacení, dekorování, retušování, restaurování a modelářství. Barvy jsou na alkoholové bázi, vyrobeny z metalických pigmentů, což přináší opravdový metalický efekt, než kdyby byly na vodní bázi. Jsou extrémně odolné a světlostálé. Barvy by měly být před použitím důkladně protřepány nebo zamíchány. Pokud by bylo nutné barvy dále ředit, měl by být přidán pouze 96% čistý alkohol, aby se zabránilo oxidaci. Barvy nelze mísit s vodou, protože sebemenší kontakt s vodou způsobí, že opravdové pigmenty kovů začnou v lahvičce rezavět. Barvy se můžou mísit mezi sebou pro vytvoření dalších barevných variací. Schnou velmi rychle a drží na každém povrchu. Barvy můžete i stříkat airbrush pistolkou, podle potřeby je nařeďte 96% čistým alkoholem a nikdy ne více jak 30%. Štětec a pistolka se čistí alkoholem. Barvy jsou hořlavé kvůli obsahu alkoholu, ale neobsahuje xylen ani toluen. Protože to jsou alkoholové barvy, musíte zvolit airbrush pistolku, která nemá v cestě barvy žádné gumové těsnění, doporučujeme BD116C, BD183, BD184, BD320.

ENG

Brilliant metallic colors manufactured with actual metal pigments in alcohol based formula which results in a metallic finish of extraordinary realism and permanence. The colors can be diluted with alcohol, mixed with one another to achieve further variations of tonality and dry rapidly on all kinds of surfaces. Brushes are cleaned with alcohol or with the Vallejo Brush Cleaner (ref. 28.900).
Safety: Liquid Gold is flammable due to its alcohol content, but does not contain xylene or toluene. Please see also certified safety information of the product on the Safety sheet.
Packaging: In 35 ml./1.18 fl.oz. plastic pots with a childproof cap.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy, laky, lepidla
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: zlatá
Objem: 35 ml
Typ barvy: na štětec
Objem: 35 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.