Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Povrchová úprava
/
Barvy, Laky, Lepidla, Primery
Barvy, laky, lepidla
, Strana 9
Lepidla
Laky
Barvy
Primery
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
416
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
54
Kč
2789
Kč
1
54
2789
Na skladě
359
Akce
14
Novinka
0
Tip
14
Výprodej
7
Rozbalit filtr
Značky
AK Interactive
141
DIAMANT Polymer
3
Prusa Research
1
Vallejo
271
Barva
béžová
25
bílá
24
bronzová
6
černá
15
červená
33
fialová
17
hnědá
46
měděná
5
metal old bronze
6
modrá
43
mosazná
3
multicolor
14
oranžová
25
růžová
17
stříbrná
14
šedá
40
transparentní
7
třpytivá
9
zelená
76
zlatá
11
žlutá
31
tělová
6
tělová Skin
4
Typ barvy
na štětec
222
pro airbrush
16
ve spreji
37
pastel
3
akrylová
128
Položek k zobrazení:
416
Výpis produktů
Vallejo Surface Primer 73603 German Panzer Grey 60 ml
Skladem
(1 ks)
155,37 Kč bez DPH
188 Kč
Měrná cena:
313,33 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-73603
Akce
149 Kč
–13 %
Vallejo Surface Primer 73607 UK Bronze Green 60 ml
Skladem
(1 ks)
106,61 Kč bez DPH
129 Kč
Měrná cena:
215 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-73607
Akce
182 Kč
–18 %
Vallejo Surface Primer 73609 Russian Green 4BO 60 ml
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
123,14 Kč bez DPH
149 Kč
Měrná cena:
248,33 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-73609
Akce
149 Kč
–13 %
Vallejo Surface Primer 73611 Earth Green (Early) 60 ml
Skladem
(2 ks)
106,61 Kč bez DPH
129 Kč
Měrná cena:
215 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-73611
Vallejo Surface Primer 73615 USN Light Ghost Grey 60 ml
Skladem
(1 ks)
154,55 Kč bez DPH
187 Kč
Měrná cena:
311,67 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-73615
Vallejo Surface Primer 73660 Gloss Black Primer 60 ml
Skladem
(1 ks)
157,02 Kč bez DPH
190 Kč
Měrná cena:
316,67 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-73660
Vallejo The Shifters Set 77090 Magic Dust (6)
Skladem
(1 ks)
530,58 Kč bez DPH
642 Kč
Měrná cena:
107 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-77090
Akce
Výprodej
642 Kč
–12 %
Vallejo The Shifters Set 77091 Space Dust (6)
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
462,81 Kč bez DPH
560 Kč
Měrná cena:
93,33 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-77091
Akce
Výprodej
643 Kč
–12 %
Vallejo The Shifters Set 77092 Galaxy Dust (6)
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
462,81 Kč bez DPH
560 Kč
Měrná cena:
93,33 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-77092
Vallejo Wizkids Premium Set 80250 Champions of the Realm (8)
Skladem
(1 ks)
411,57 Kč bez DPH
498 Kč
Měrná cena:
62,25 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80250
Vallejo Wizkids Premium Set 80251 Dungeon Depths (8)
Skladem
(1 ks)
394,21 Kč bez DPH
477 Kč
Měrná cena:
59,63 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80251
Vallejo Wizkids Premium Set 80252 Protectors of Virtue (8)
Skladem
(1 ks)
394,21 Kč bez DPH
477 Kč
Měrná cena:
59,63 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80252
Vallejo Wizkids Premium Set 80254 Woodland Creatures (8)
Skladem
(1 ks)
396,69 Kč bez DPH
480 Kč
Měrná cena:
60 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80254
Vallejo Wizkids Premium Set 80255 Defenders of the Wild (8)
Skladem
(1 ks)
394,21 Kč bez DPH
477 Kč
Měrná cena:
59,63 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80255
Akce
Výprodej
473 Kč
–13 %
Vallejo Wizkids Premium Set 80257 Masters of the Arcane (8)
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
338,84 Kč bez DPH
410 Kč
Měrná cena:
51,25 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80257
Vallejo Wizkids Premium Set 80258 Arcane Elements (8)
Skladem
(1 ks)
394,21 Kč bez DPH
477 Kč
Měrná cena:
59,63 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80258
Vallejo Wizkids Premium Set 80259 Fleshtones (8)
Skladem
(1 ks)
470,25 Kč bez DPH
569 Kč
Měrná cena:
71,13 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80259
Vallejo Wizkids Premium Set 80260 Basic Starter Case 40x8 ml
Skladem
(1 ks)
1 952,89 Kč bez DPH
2 363 Kč
Měrná cena:
59,08 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80260
Vallejo Wizkids Premium Set 80261 Intermediate Case 40x8 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 952,07 Kč bez DPH
2 362 Kč
Měrná cena:
59,05 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VAL-80261
Vallejo XPress Color 72402 Dwarf Skin 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72402
Vallejo XPress Color 72403 Imperial Yellow 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72403
Vallejo XPress Color 72404 Nuclear Yellow 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72404
Vallejo XPress Color 72405 Martian Orange 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72405
Vallejo XPress Color 72406 Plasma Red 18 ml
Skladem
(2 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72406
Vallejo XPress Color 72407 Velvet Red 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72407
Akce
84 Kč
–2 %
Vallejo XPress Color 72409 Deep Purple 18 ml
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Měrná cena:
455,56 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72409
Akce
84 Kč
–2 %
Vallejo XPress Color 72410 Gloomy Violet 18 ml
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Měrná cena:
455,56 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72410
Vallejo XPress Color 72411 Mystic Blue 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72411
Tip
Vallejo XPress Color 72412 Storm Blue 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72412
Vallejo XPress Color 72413 Omega Blue 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72413
Akce
84 Kč
–2 %
Vallejo XPress Color 72414 Caribbean Turquoise 18 ml
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Měrná cena:
455,56 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72414
Vallejo XPress Color 72415 Orc Skin 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72415
Vallejo XPress Color 72416 Troll Green 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72416
Vallejo XPress Color 72417 Snake Green 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72417
Vallejo XPress Color 72418 Lizard Green 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72418
Akce
84 Kč
–2 %
Vallejo XPress Color 72419 Plague Green 18 ml
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
67,77 Kč bez DPH
82 Kč
Měrná cena:
455,56 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72419
Vallejo XPress Color 72422 Space Grey 18 ml
Skladem
(2 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72422
Tip
Vallejo XPrress Color 72408 Cardinal Purple 18 ml
Skladem
(1 ks)
85,12 Kč bez DPH
103 Kč
Měrná cena:
572,22 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
VAL-72408
Watercolor Pencil Set Splashes, Dirt AND Stains AK10044 (5 colors)
Skladem
(2 ks)
146,28 Kč bez DPH
177 Kč
Měrná cena:
35,40 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
AK-AK10044
AK PLAYMARKERS SET AKM103 CLOTHES & ORNAMENTS 6 ks akrylových markerů
Na objednání z ČR
358,68 Kč bez DPH
434 Kč
Měrná cena:
72,33 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
AK-AKM103
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 9 z 11.
1
9
11
416
položek celkem
Nahoru