Měníme vzhled a vyhledávání na našem e-shopu. Omluvte prosím dočasné chyby v zobrazení. Děkujeme.

Vallejo Aerosol 28010 White Primer Spray (400ml) Hobby Paint

Kód: VAL-28010
282 Kč 233,06 Kč bez DPH 70,50 Kč / 100 ml
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2021
bílá základovka ve spreji 2 kusy vršků

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

bílá základovka ve spreji včetně náhradní trysky (1 ks skinny cap, 1 ks pocket cap)

Perfektní kombinace základního laku a vysoce pigmentované barvy vyvinutá pro použití u všech kovových, plastových a pryskyřičných modelů a miniatur. Originální a jedinečný vzorec spreje zanechává perfektní matný a samonivelační povrch, navržený tak, aby respektoval a přinesl i ty nejjemnější detaily modelů a miniatur. Sortiment Hobby Paint zahrnuje 3 základní barvy, 19 fantasy odstínů, 5 AFV z 2. sv. Války a 4 pěchotní barvy z 2. sv. Barvy se perfektně shodují s ekvivalentními odstíny, které jsou k dispozici v našich řadách her a modelových barev, takže lze kombinovat obě techniky malby. Každá barva Hobby Paint zobrazuje původní barvu nanesenou na barevný kruh kolem horní části a je vybavena 2 různými tryskami; jeden s nízkým průtokem, zvláště doporučený pro jemné linie a malé detaily, a druhý se středním průtokem, doporučený pro silnější linie a pro pokrytí větších ploch; nízkotlaký ventil umožňuje vynikající ovládání postřiku. Řadu doplňují 3 různé laky: lesklý, matný a saténový, které jsou doporučeny pro zajištění větší ochrany při manipulaci s vašimi postavami a pro celkový jednotný vzhled. Bílá barva základního aerosolu ve 400 ml / 13,52 fl. Oz. pro základní nátěr na plastikových stavebnicích a obrázcích.

Na bázi rozpouštědel a hořlavý, ale neobsahuje CFC ani toluen.

ENG

The perfect combination of base coat and highly pigmented color, developed for use on all metal, plastic and resin models and miniatures. Our new original and unique spray formula leaves a perfect matt and self-levelling finish, designed to respect and bring forth even the finest details of the models and miniatures.
The Hobby Paint assortment includes 3 basic colors, 19 fantasy shades, 5 WWII AFV and 4 WWII infantry colors.
The colors are a perfect match to the equivalent shades available in our Game and Model Color ranges, so both painting techniques can be combined. Each Hobby Paint shows the original color applied on the colored ring around the top and is equipped with 2 different nozzles; one with a low discharge flow, especially recommended for fine lines and small details, and the other with a medium discharge flow, recommended for thicker lines and for covering larger surfaces; the low-pressure valve allows for excellent spray control.
The range is complemented with 3 different varnishes: gloss, matt and satin, recommended for providing extra protection when handling your figures and to give them an overall uniform appearance.

White Aerosol Primer color in 400 ml./13.52 fl.oz. for base coating on plastic kits and figures. Solvent-based and flammable but does not contain CFC or Toluene.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy, laky, lepidla
Hmotnost: 0.6 kg
Barva: bílá
Objem: 400 ml
Typ barvy: ve spreji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.