Vallejo Game Color 72001 Dead White (18 ml)

Kód: VAL-72001
69 Kč 57,02 Kč bez DPH 405,88 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.3.2023
 Akrylová barva na štětec pro perfektní krytí a přesné barvení miniatur, po ředění Thinnerem vhodná i pro Aibrush

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Barvy od oblíbené španělské značky Vallejo  pro Vaše modely a miniatury.

Vallejo Game Color je řada akrylových barev na vodní bázi speciálně vybraných a vytvořených pro barvení fantasy figurek a modelů všeho druhu. Při jejich vývoji byl kladen důraz na zvýšenou odolnost nátěru proti opotřebení, jelikož u figurek deskových her, na které jsou tyto barvy často použity, dochází k časté manipulaci. Barvy se nanášejí štětcem a ředí se vodou nebo Thinnerem (70524) a mohou být míchány mezi sebou. Jsou světlostálé a dobře přilnou k mnoha povrchům - např. k pryskyřiím, plastům, kovům atd. Po zaschnutí mají matný vzhled, nezanechávají stopy po tahu štětcem a jsou voděodolné a permanentní. Game Color lze použít i do airbrush pistole po naředění 50% Airbrush Thinnerem (71261 17ml, 71361 60ml, 71161 200ml). Je vhodné je nanášet na předem upravený povrch.

Barvy z řady Extra Opaque jsou velmi krycí, zakryjí vše jednou vrstvou. Barvy z řady Ink jsou transparentní, mohou být nanášeny štětcem i airbrushem bez ředění, používají se k efektům světla a stínu. Barvy z řady Effects se používají k vytvoření efektů krve, kůry, rzi, oxidaci, atd. Barvy z řady Washes jsou velmi tekuté a transparentní akryly, které vytvoří hloubky, detaily stínu a kontrastu. Glaze Medium ředí barvu a prodlužuje dobu schnutí, používá se pro stínování a prolnutí barev a pro práci s pigmenty. S Metallic Medium získají barvy perleťový nebo kovový lesk. Crackle Medium, aplikovaný mezi dvěma vrstvami barvy způsobí, že vrchní nátěr vytvoří trhliny a praskliny. Laky mohou být naneseny štětcem i airbrushem, schnou velmi rychle. Gloss a Satin laky mohou být použity pro vytvoření efektu vlhkosti.

Malířské nástroje po použití Game Color se čistí vodou.

Bezpečnostní list Game Color Vallejo

Tato barva je také součástí setů:
Vallejo Game Color Set 72300 Elves (8)
Vallejo Game Color Effects Set 72212 Non Metallic Metal (8)
Vallejo Game Color Set 72299 Introduction (16)
Vallejo Wizkids Premium Set 80260 Basic Starter Case 40x8ml 

ENG

Colors from the popular spanish brand Vallejo for your models and miniatures.

Vallejo Game Color is a range of water-based acrylic paints specially selected and created for coloring fantasy figures and other models of all kinds. During their development, emphasis was placed on the increased wear resistance of the coating. It was done due to the fact, that the board game figures, for which these paints are often used, are used and manipulated with frequently. The paints are applied with a brush and diluted with water or Thinner (70524) and can be mixed with each other. They are light-fast and adhere well to many surfaces - such as resins, plastics, metals, etc. After drying, they have a matt appearance, do not leave traces of brush stroke and are waterproof and permanent. Game Color can also be used in an airbrush gun after dilution with 50% Airbrush Thinner (71261 17ml, 71361 60ml, 71161 200ml). It is suitable to apply them on a pre-treated surface.

The colors from the Extra Opaque range are very opaque, covering everything with one layer. Ink colors are transparent, can be applied by brush or airbrush without dilution, and are used for light and shadow effects. Effects paints are used to create the effects of blood, bark, rust, oxidation, etc. Washes paints are very fluid and transparent acrylics that create depth, shadow and contrast detail. Glaze Medium dilutes the color and prolongs the drying time, it is used for shading and blending of colors and for working with pigments. With Metallic Medium, the colors acquire a pearlescent or metallic luster. Crackle Medium, applied between two coats of paint, causes the topcoat to create cracks and fissures. Varnishes can be applied with a brush or airbrush, they dry very quickly. Gloss and Satin varnishes can be used to create a moisture effect. Painting tools are cleaned with water after using Game Color.

Safety data sheet Game Color Vallejo

 
This color is also part of the sets:


Vallejo Game Color Set 72300 Elves (8)
Vallejo Game Color Effects Set 72212 Non Metallic Metal (8)
Vallejo Game Color Set 72299 Introduction (16)
Vallejo Wizkids Premium Set 80260 Basic Starter Case 40x8ml 

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy, laky, lepidla
Hmotnost: 0.03 kg
Barva: bílá
Objem: 17 ml
Typ barvy: na štětec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Acrylicos Vallejo

Společnost Vallejo byla založena roku 1965 v New Jersey, U.S.A. V počátcích svého působení se firma specializovala na barvy v oblasti filmu (akrylové barvy pro animované filmy). V roce 1969 se firma přesunula do Španělska, neboť mnoho studií animovaných filmů sídlilo v Evropě. V roce 1972 Amadeo Vallejo vyvinul Acrylic Artist Color, první akrylovou barvu pro výtvarné umělce vyrobenou ve Španělsku a jednu z prvních akrylových barev pro umělce v Evropě. V tomto období, Vallejo též představuje Liquid Watercolor-colors for graphic design. Intenzivní rozvoj pokračoval i v následujícím desetiletí a výsledkem byl pečlivě zvolený výběr permanentních artistických pigmentů bez příměsí cadmia a kobaltu. Vallejo vytvořilo barvy mimořádných kvalit, které se staly benchmarkem v odvětví a začátkem expanze Acrylicos Vallejo.