Vallejo Game Color 72004 Elf Skinetone (18 ml)

Kód: VAL-72004
84 Kč 69,42 Kč bez DPH 494,12 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
 Akrylová barva na štětec pro perfektní krytí a přesné barvení miniatur, po ředění Thinnerem vhodná i pro Aibrush

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Barvy od oblíbené španělské značky Vallejo  pro Vaše modely a miniatury.

Vallejo Game Color je řada akrylových barev na vodní bázi speciálně vybraných a vytvořených pro barvení fantasy figurek a modelů všeho druhu. Při jejich vývoji byl kladen důraz na zvýšenou odolnost nátěru proti opotřebení, jelikož u figurek deskových her, na které jsou tyto barvy často použity, dochází k časté manipulaci. Barvy se nanášejí štětcem a ředí se vodou nebo Thinnerem (70524) a mohou být míchány mezi sebou. Jsou světlostálé a dobře přilnou k mnoha povrchům - např. k pryskyřiím, plastům, kovům atd. Po zaschnutí mají matný vzhled, nezanechávají stopy po tahu štětcem a jsou voděodolné a permanentní. Game Color lze použít i do airbrush pistole po naředění 50% Airbrush Thinnerem (71261 17ml, 71361 60ml, 71161 200ml). Je vhodné je nanášet na předem upravený povrch.

Barvy z řady Extra Opaque jsou velmi krycí, zakryjí vše jednou vrstvou. Barvy z řady Ink jsou transparentní, mohou být nanášeny štětcem i airbrushem bez ředění, používají se k efektům světla a stínu. Barvy z řady Effects se používají k vytvoření efektů krve, kůry, rzi, oxidaci, atd. Barvy z řady Washes jsou velmi tekuté a transparentní akryly, které vytvoří hloubky, detaily stínu a kontrastu. Glaze Medium ředí barvu a prodlužuje dobu schnutí, používá se pro stínování a prolnutí barev a pro práci s pigmenty. S Metallic Medium získají barvy perleťový nebo kovový lesk. Crackle Medium, aplikovaný mezi dvěma vrstvami barvy způsobí, že vrchní nátěr vytvoří trhliny a praskliny. Laky mohou být naneseny štětcem i airbrushem, schnou velmi rychle. Gloss a Satin laky mohou být použity pro vytvoření efektu vlhkosti.

Malířské nástroje po použití Game Color se čistí vodou.

Bezpečnostní list Game Color Vallejo

Tato barva je také součástí setů:
Vallejo Game Color Set 72295 Skin Tones (8)
Vallejo Game Color Set 72298 Advanced (16)

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy, laky, lepidla
Hmotnost: 0.03 kg
Barva: oranžová
Objem: 18 ml
Typ barvy: na štětec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Acrylicos Vallejo

Společnost Vallejo byla založena roku 1965 v New Jersey, U.S.A. V počátcích svého působení se firma specializovala na barvy v oblasti filmu (akrylové barvy pro animované filmy). V roce 1969 se firma přesunula do Španělska, neboť mnoho studií animovaných filmů sídlilo v Evropě. V roce 1972 Amadeo Vallejo vyvinul Acrylic Artist Color, první akrylovou barvu pro výtvarné umělce vyrobenou ve Španělsku a jednu z prvních akrylových barev pro umělce v Evropě. V tomto období, Vallejo též představuje Liquid Watercolor-colors for graphic design. Intenzivní rozvoj pokračoval i v následujícím desetiletí a výsledkem byl pečlivě zvolený výběr permanentních artistických pigmentů bez příměsí cadmia a kobaltu. Vallejo vytvořilo barvy mimořádných kvalit, které se staly benchmarkem v odvětví a začátkem expanze Acrylicos Vallejo.