Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je od 1.3.2021 otevřena v čase od 9:00 - do 15:30 - pouze pro vyzvednutí, již objednaného zboží a zaplaceného zboží (nařízení vlády). Platí do odvolání vládního nařízení.

Copperfill (měď)

COPPERFILL (Měděná tisková struna)

teplota tisku: 195 – 220 ºC, teplota podložky: 50 – 60  ºC

rychlost tisku: 100 mm/s

 Je to tisková struna PLA s vysokým podílem měděných částic (až 80%. kovu) Tato struna s podílem kovu vám umožní úžasné tisky měděných předmětů, po zabroušení a zaleštění dostanou vzhled měděného odlitku. Po vytištění lze brousit brusným papírem a poté opatrně vyleštit leštidlem na měď. Mezi výhody patří, že nedochází ke kroucení objektu během tisku, je snazší příprava tiskové podložky a rychlejší a kvalitnější tisk. Pro tiskárny 3Dfactories i jiné se doporučuje 0,5 mm tvrzená tryska, nastavení šířky extruze 0,46 mm, rychlost tisku 40 - 80 mm/s, rychlost retrakce 50 mm/s, lepidlo běžné jako na PLA. Teplota desky 40 - 60°C. Externí cívka.Přejít na Metal Filamenty v obchodě

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.