Dovolujeme si upozornit na stěhování pobočky. Prodejnu najdete od 18.5.2021 na nové adrese Česká 182 (Brno - venkov) v čase od 9:00 - 15:30.

PLASTER

PLASTER – Eco3D

Tisková struna vyvinutá speciálně pro potřeby architektů a designerů. Materiál s bílým matným povrchem, který je vhodný pro imitaci modelů ze sádry. Tisková struna Plaster obsahuje sádru, přitom si však zachovává tiskové vlastnosti PLA. Stejně jako běžné PLA je nutné i tento materiál skladovat na suchém místě aby nedošlo k jeho navlhnutí. Oproti běžnému PLA materiálu je tento odolnější vůči běžnému poškození (není tak křehký) a výtisky z tohoto materiálu lépe odolávají nárazům a tisk s nimi je velice příjemný.

 Filament typu PLASTER na bázi PLA má oproti standardním ABS a PLA velmi nízkou tepelnou roztažnost, je proto ideální pro tisk velkých objektů jako například modely architektonických objektů. 

teplota trysky: 195 – 225 ºC, teplota podložky: bez výhřevu, doporučeno 40 ºC

Aktuálně už tento filament není v naší nabídce, ale alternativně nabízíme jiný materiál plněný sádrou a to PLA MINERAL od Fiberlogy, případně velmi podobné PLA s  křídou se nazývá EASY PRINT od značky Smartfil.

Filamenty typu Plaster v obchodě

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.