Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
/
PLA 1,75 mm
PLA filamenty 1,75 mm
, Strana 16
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
984
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
132
Kč
3849
Kč
1
132
3849
Na skladě
798
Akce
37
Novinka
6
Tip
1
Výprodej
17
Rozbalit filtr
Značky
3DLabPrint
10
3DXTECH
1
ABAFLEX
30
Anycubic
8
Aurapol
18
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
32
ColorFabb
1
Devil Design
61
Fiberlogy
50
Filament-PM
69
Filkemp
2
Fillamentum
43
Polymaker
36
Print With Smile
5
Prusa Research
37
Smartfil
141
Spectrum
440
Barva
béžová
26
bílá
91
bronzová
4
černá
84
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
14
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
21
oranžová
42
růžová
48
s třpytkami
53
stříbrná
27
svítí ve tmě
9
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
29
zelená
133
zlatá
23
žlutá
55
tělová
8
army
6
duhový
2
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
19
0,33 kg
1
0,5 kg
20
750 g
16
0,75 kg
39
0,85 kg
43
1 kg
785
1,5 kg
2
2 kg
14
2,5 kg
10
3 kg
4
3,3 kg
2
4,5 kg
3
5 kg
5
5,6 kg
3
850 - 1020 g
1
1,25 kg
3
8 kg
6
Vlastnost filamentu
antistatický
1
brousitelný
10
certifikován pro styk s potravinami
85
samozhášivý
6
teplotně odolný
38
antibakteriální
10
termosensitivní
2
nízká hmotnost
28
z recyklátu
91
vysokorychlostní (High-Speed)
126
mechanicky odolný
57
Položek k zobrazení:
984
Výpis produktů
PLA filament neonově žlutý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
417,36 Kč bez DPH
505 Kč
Měrná cena:
505 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1NYW
PLA filament OLIVE natural 1,75 mm Smartfil ECO 0,75 kg
Skladem
(1 ks)
537,19 Kč bez DPH
650 Kč
Měrná cena:
866,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLA175SF75OLE
PLA filament OYSTER natural 1,75 mm Smartfil ECO 0,75 kg
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
537,19 Kč bez DPH
650 Kč
Měrná cena:
866,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLA175SF75OR
PLA filament Pacific Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1PBE
PLA filament Pastel Turquoise 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem
(13 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1PTE
PLA filament pastelově fialový LAVENDER 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1LR
PLA filament pastelově růžový QUARTZ 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1QZ
PLA filament pastelově zelený MINT 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1MT
PLA filament Pearl Bronze 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1PBZ
PLA filament přírodní 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1NL
PLA filament rubínově červený 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(4 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1RY
PLA filament Rust Copper 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1RCU
PLA filament růžový Hillier Lake 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
491,74 Kč bez DPH
595 Kč
Měrná cena:
595 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1HLE
PLA filament safírově modrý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
411,57 Kč bez DPH
498 Kč
Měrná cena:
498 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1SE
Výprodej
PLA filament Sandy Blush 1,75 mm Aurapol 1 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
519,83 Kč bez DPH
629 Kč
Měrná cena:
629 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AP1SBH
PLA filament Signal Blue 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1SBE
PLA filament Silver Metallic 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(13 ks)
371,07 Kč bez DPH
449 Kč
Měrná cena:
898 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05SRM
PLA filament Silver Metallic 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
601,65 Kč bez DPH
728 Kč
Měrná cena:
728 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1SRM
PLA filament Skin Tone: Medium skin 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(3 ks)
363,64 Kč bez DPH
440 Kč
Měrná cena:
440 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1MSN
PLA filament Skin Tone: Tan skin 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1TSN
PLA filament smaragdově zelený 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
490,08 Kč bez DPH
593 Kč
Měrná cena:
593 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1ED
PLA filament Sparkle Red 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(5 ks)
371,07 Kč bez DPH
449 Kč
Měrná cena:
898 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05SERD
PLA filament Stardust Blue 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(9 ks)
371,07 Kč bez DPH
449 Kč
Měrná cena:
898 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05SBE
PLA filament Stardust Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
601,65 Kč bez DPH
728 Kč
Měrná cena:
728 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1SBE
541 Kč
–26 %
PLA filament Stone Age Dark 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
798 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05SEAD
PLA filament Stone Age Light 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
798 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05SEAL
PLA filament stříbrný - tmavá šedá perleť 1,75 mm Aurapol 1 kg
Skladem
(1 ks)
454,55 Kč bez DPH
550 Kč
Měrná cena:
550 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AP1SR
PLA filament stříbrný 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(4 ks)
473,55 Kč bez DPH
573 Kč
Měrná cena:
573 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1SR
PLA filament světle šedý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
490,08 Kč bez DPH
593 Kč
Měrná cena:
593 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1LGY
PLA filament tabákově žlutý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
491,74 Kč bez DPH
595 Kč
Měrná cena:
595 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1OO
PLA filament Translucent 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1TT
PLA filament třpytivý černý Glitter Black 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1GBK
PLA filament třpytivý červený Glitter Red 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1GRD
PLA filament třpytivý fialový Glitter Violet 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1GVT
PLA filament třpytivý modrý Glitter Blue 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1GBE
PLA filament třpytivý stříbrný Glitter Silver 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1GSR
PLA filament vanilkový 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
417,36 Kč bez DPH
505 Kč
Měrná cena:
505 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1VA
PLA filament Vertigo Galaxy 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
657,02 Kč bez DPH
795 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1VOGX
PLA filament Vertigo Grey 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
657,02 Kč bez DPH
795 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1VOGY
PLA filament Vertigo Cherry 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
657,02 Kč bez DPH
795 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1VOCHY
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 16 z 25.
1
16
25
984
položek celkem
Nahoru