Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
/
PLA 1,75 mm
PLA filamenty 1,75 mm
, Strana 21
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
984
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
132
Kč
3849
Kč
1
132
3849
Na skladě
798
Akce
37
Novinka
6
Tip
1
Výprodej
17
Rozbalit filtr
Značky
3DLabPrint
10
3DXTECH
1
ABAFLEX
30
Anycubic
8
Aurapol
18
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
32
ColorFabb
1
Devil Design
61
Fiberlogy
50
Filament-PM
69
Filkemp
2
Fillamentum
43
Polymaker
36
Print With Smile
5
Prusa Research
37
Smartfil
141
Spectrum
440
Barva
béžová
26
bílá
91
bronzová
4
černá
84
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
14
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
21
oranžová
42
růžová
48
s třpytkami
53
stříbrná
27
svítí ve tmě
9
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
29
zelená
133
zlatá
23
žlutá
55
tělová
8
army
6
duhový
2
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
19
0,33 kg
1
0,5 kg
20
750 g
16
0,75 kg
39
0,85 kg
43
1 kg
785
1,5 kg
2
2 kg
14
2,5 kg
10
3 kg
4
3,3 kg
2
4,5 kg
3
5 kg
5
5,6 kg
3
850 - 1020 g
1
1,25 kg
3
8 kg
6
Vlastnost filamentu
antistatický
1
brousitelný
10
certifikován pro styk s potravinami
85
samozhášivý
6
teplotně odolný
38
antibakteriální
10
termosensitivní
2
nízká hmotnost
28
z recyklátu
91
vysokorychlostní (High-Speed)
126
mechanicky odolný
57
Položek k zobrazení:
984
Výpis produktů
E.P. filament bílý ivory 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednání EU
537,19 Kč bez DPH
650 Kč
Měrná cena:
650 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
EP175SF1IWE
E.P. filament černý 1,75 mm Smartfil 5600 g
Na dotaz
2 801,65 Kč bez DPH
3 390 Kč
Měrná cena:
605,36 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
EP175SF56BK
EASY PLA filament béžový 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
428,93 Kč bez DPH
519 Kč
Měrná cena:
610,59 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85BEG
EASY PLA filament bílý 1,75 mm Fiberlogy 2500 g výhodné balení
výhodné balení
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednání EU
1 079,34 Kč bez DPH
1 306 Kč
Měrná cena:
522,40 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB250WE
EASY PLA filament bílý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
467,77 Kč bez DPH
566 Kč
Měrná cena:
665,88 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85WE
1 521 Kč
–8 %
EASY PLA filament černý 1,75 mm Fiberlogy 2500 g výhodné balení
výhodné balení
Na dotaz
1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč
Měrná cena:
556 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB250BK
EASY PLA filament červený 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
465,29 Kč bez DPH
563 Kč
Měrná cena:
662,35 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85RD
EASY PLA filament grafitově šedý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
467,77 Kč bez DPH
566 Kč
Měrná cena:
665,88 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85GGY
EASY PLA filament grafitově šedý 1,75mm Fiberlogy 2500 g výhodné balení
výhodné balení
Na dotaz
1 080,17 Kč bez DPH
1 307 Kč
Měrná cena:
522,80 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB250GGY
EASY PLA filament Magenta 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
465,29 Kč bez DPH
563 Kč
Měrná cena:
662,35 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85MA
EASY PLA filament modrý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
358,68 Kč bez DPH
434 Kč
Měrná cena:
510,59 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85BE
EASY PLA filament námořnická modř 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
417,36 Kč bez DPH
505 Kč
Měrná cena:
594,12 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85NBE
EASY PLA filament oranžový 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
526,45 Kč bez DPH
637 Kč
Měrná cena:
749,41 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85OE
EASY PLA filament pastelový žlutý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
465,29 Kč bez DPH
563 Kč
Měrná cena:
662,35 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85PYW
EASY PLA filament růžový 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
465,29 Kč bez DPH
563 Kč
Měrná cena:
662,35 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85PK
EASY PLA filament světle zelený 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
474,38 Kč bez DPH
574 Kč
Měrná cena:
675,29 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85LGN
EASY PLA filament šedý 1,75 mm Fiberlogy 2500 g
výhodné balení
Na dotaz
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
Měrná cena:
670 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB250GY
EASY PLA filament šedý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
470,25 Kč bez DPH
569 Kč
Měrná cena:
669,41 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85GY
EASY PLA filament zlatý TRUE GOLD 1,75 mm Fiberlogy 1 kg
Na objednání EU
536,36 Kč bez DPH
649 Kč
Měrná cena:
649 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB1TGD
EASY PLA filament žlutý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
465,29 Kč bez DPH
563 Kč
Měrná cena:
662,35 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85YW
1 170 Kč
–11 %
LW PLA natural filament 1,75 mm ColorFabb 750 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
852,07 Kč bez DPH
1 031 Kč
Měrná cena:
1 374,67 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLALW175CF75NL
PLA 3D 850 filament bílý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na dotaz
577,69 Kč bez DPH
699 Kč
Měrná cena:
699 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAD175SF75IY
PLA 3D 850 filament černý 1,75 mm Smartfil 750 g
Na objednání EU
519,83 Kč bez DPH
629 Kč
Měrná cena:
838,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAD175SF75BK
PLA 3D 850 filament Natural 1,75 mm Smartfil 750 g
Na objednání EU
519,83 Kč bez DPH
629 Kč
Měrná cena:
838,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAD175SF75NL
PLA 3D 870 filament bílý 1,75 mm Smartfil 750 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednání EU
700,83 Kč bez DPH
848 Kč
Měrná cena:
1 130,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAD87175SF75IY
PLA 3D 870 filament černý 1,75 mm Smartfil 750 g
Na dotaz
735,54 Kč bez DPH
890 Kč
Měrná cena:
1 186,67 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAD87175SF75BK
PLA bílá 1 kg Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
412,40 Kč bez DPH
499 Kč
Měrná cena:
499 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF1WE
PLA bílá 750 g Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
263,64 Kč bez DPH
319 Kč
Měrná cena:
425,33 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF75WE
PLA bílý mramor 750 g Abaflex 1,75 mm
Na dotaz
314,88 Kč bez DPH
381 Kč
Měrná cena:
508 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175AF75MWE
PLA Crystal Clear Iceland Blue 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dotaz
544,63 Kč bez DPH
659 Kč
Měrná cena:
659 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM1CCIB
PLA Crystal Clear Smaragd Green 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dotaz
657,02 Kč bez DPH
795 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM1CCSGN
PLA černá 1 kg Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
412,40 Kč bez DPH
499 Kč
Měrná cena:
499 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF1BK
PLA černá 750 g Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
309,09 Kč bez DPH
374 Kč
Měrná cena:
498,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF75BK
PLA červená 1 kg Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
412,40 Kč bez DPH
499 Kč
Měrná cena:
499 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF1RD
PLA červená 750 g Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
309,09 Kč bez DPH
374 Kč
Měrná cena:
498,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF75RD
PLA Dual PolyTerra filament Shadow Orange (Black-Orange) 1,75 mm Polymaker 1 kg
Na dotaz
481,82 Kč bez DPH
583 Kč
Měrná cena:
583 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1BKOE
PLA Extrafill Wizard's Voodoo 1,75 mm 750 g Fillamentum
Na dotaz
709,92 Kč bez DPH
859 Kč
Měrná cena:
1 145,33 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM75WVO
PLA FiberSilk filament antracitově šedý metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
730,58 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
1 040 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85ANE
PLA FiberSilk filament červený metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
730,58 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
1 040 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MRD
884 Kč
–18 %
PLA FiberSilk filament inox metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
594,21 Kč bez DPH
719 Kč
Měrná cena:
845,88 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MIX
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 21 z 25.
1
21
25
984
položek celkem
Nahoru