Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je nyní dočasně zavřena. Vydány budou jen objednávky zaplacené předem a to v čase od 12:00 - do 15:30. Opatření je platné do odvolání vládního nařízení.

Techne3D

Webová stránka značky: Techne3D
 

Techne3D je evropský výrobce filamentů, specializovaný především na materiál ASA. Společnost vznikla ve Slovinsku za přispění lidí zapálených pro 3D tisk a uvědomujících si důležitost výroby kvalitních a konzistentních tiskových strun, které jsou předpokladem pro bezproblémový 3D tisk. 

Techne3D se tak svým přístupem stal součástí rychle se vyvíjející 3D tiskové komunity. Svým zákazníkům nabízí 3D struny vyrobené výrobním procesem řízeném na velmi vysoké úrovni, který zajišťuje velkou přesnost a vynikající tolerance:
x: +/- 0,05 mm ( v prvním směru)
y: +/- 0,05 mm (ve směru 90° na první směr)
o: +/- 0,05 mm (kruhovitost)

Materiál ASA je zajímavou alternativou k ABS. Díky svým výjimečným mechanickým a tepelným vlastnostem, vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům, odolnosti proti UV záření, zachování pevnosti a odolnosti v průběhu času, se zvyšuje jeho popularita a uplatnění u koncových zákazníků.

3D struny od Techne3D jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů od renomovaných dodavatelů EU. Evropského původu je vše od pryskyřic, až po cívky i obalový materiál.

Žádné produkty od výrobce Techne3D nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.