PETG Pink Lollipop Transparent 1,75 mm Fillamentum 1 kg

Kód: PETG175FM1PLT
769 Kč 635,54 Kč bez DPH 769 Kč / 1 kg
Na objednání z ČR
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Položka byla vyprodána…

Filament vyrobený z polyethylentereftalátglykolu (PETG) je hojně používán pro 3D tisk díky jeho specifickým vlastnostem a snadnému zpracování. PETG je ideální materiál pro prakticky aplikované výtisky. 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Vlastnosti:  

 • Nízké smrštění a malá tendence odlepení od podložky 
 • Skvělá adheze mezi vrstvami 
 • Vysoká pevnost a dobrá tvrdost 
 • Pevnost v ohybu 
 • Teplotní odolnost až do 70 °C 
 • Nízké množství vypouštěných par 
 • Chemická odolnost vůči vodě, kyselinám, zásadám i alkoholům 
 • Průhlednost a lesk 
 • Bezpečný pro aplikace ve styku s potravinami dle nařízení EU 
 • Bezpečný pro aplikace ve styku s potravinami dle nařízení amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA)  neplatí pro verze “Black” a “Yellow” 
 • Bezpečný pro použití v elektrických a elektronických zařízeních 
 • Recyklovatelný, bez obsahu BPA a styrenu 
  

Vstupní materiál byl pečlivě vybrán tak, aby bylo dosaženo nejlepší možné zpracovatelnosti a výsledných vlastností. Produkty značky Fillamentum jsou vždy vyráběny z precizně vybraného typu materiálu s nejvyšší stabilitou napříč šaržemi. Zákazníci se mohou spolehnout na nejlepší kvalitu kdykoliv použijí náš filament.  

Doplňkové parametry

Kategorie: PETG 1,75 mm
Hmotnost: 1.3 kg
Barva: růžová, transparentní
? Hmotnost bez obalu: 1 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Pracovní teplota: 235 - 260 °C
Teplota podložky: 60 - 80°C
Tolerance/průměr: 0.05 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fillamentum je značka kvalitních vláken pro 3D tisk, které vyvíjí a vyrábí firma Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. Tato společnost se nachází v jihovýchodní části České republiky ve městě Hulín, kde funguje již od roku 2011.

Vývoj této české značky s celosvětovým ohlasem zajišťují odborníci z oboru plastikárenství s více než 15 lety zkušeností. Firma se zaměřuje hlavně na kvalitu a přináší rovněž inovace a nové materiály.V jejich nabídce naleznete:

Více než 40 odstínů nejprodávanějšího materiálu, čímž je PLA. Premium PLA přináší slavné odstíny Vertigo Grey a Vertigo Galaxy. Pozornost si zaslouží též materiál Crystal Clear PLA, který se vyznačuje pro PLA neobvykle vysokou průsvitností.

Fillamentum nabízí také 18 barev vysoce kvalitního ABS a 4 odstíny filamentu WOOD s dřevěným vzhledem, který je obohacen o reálné dřevěné piliny.

Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce také technické materiály jako nylon, pružný materiál Flexfill (o dvou stupních tvrdosti - Shore 98A a měkčí 92A) nebo filament ASA, který je vhodný pro venkovní tisk. Ten je nabízen v 8 barvách.

Ohlasy od veřejnosti přichází také na technický materiál CPE, který je novým trendem v 3D tisku. Oproti PETG je velmi odolný a přitom se velmi dobře tiskne. Materiál CPE je dodáván firmou Fillamentum v 10 barvách. 

Jejich specialisté vyvíjí velké úsilí, aby mohli na trh přinášet nové materiály a aby tak uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky nejen v hobby odvětví, ale i v průmyslovém prostředí.

 Fillamentum, to je záruka kvality, na kterou se můžete spolehnout!