RPETG 1,75 mm Carmine Red 1 kg Spectrum

Kód: RPETG175SP1CRD
538 Kč 444,63 Kč bez DPH 538 Kč / 1 kg
4-5 týdnů
Můžeme doručit do:
3.9.2024
Položka byla vyprodána…

Spectrum rPETG je ekologický materiál pro 3D tisk

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Vlákno vzniká opětovným využitím recyklovaného zbytkového odpadu z vytlačování. Suroviny se shromažďují, drtí, znovu míchají a homogenizují do vysoce kvalitního a snadno tisknutelného recyklovaného PETG vlákna s mnohem menším dopadem na životní prostředí. Spectrum rPETG zachovává vlastnosti klasického PETG, tedy jednoduchost a efektivitu tisku, aby je zkombinoval s velmi nízkým smrštěním a relativně vysokou pevností v tahu. Aby byl 3D tisk udržitelnější, je Spectrum r-PETG navinuto na kartonové cívce šetrné k životnímu prostředí.

 

Jak používat
Teplota trysky:
230-255°C
Teplota bedu:
60-80°C
Doporučená rychlost tisku:
30-70 mm/s
Chlazení:
až 100 %.
Uzavřená komora pro tisk:
není nutná
Lepidlo:
(pro zvýšení přilnavosti nebo pro zabránění deformace: Dimafix, 3DLac, Magigoo).

Doplňkové parametry

Kategorie: PETG 1,75 mm
Hmotnost: 1.2 kg
Barva: červená
Průměr struny: 1,75 mm
Průměr filamentu: 1,75 mm
Teplota tisku: 230-255°C
Teplota podložky: 60-80°C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Spectrum Filaments

Společnost Spectrum Group sro se sídlem v obci Pęcice blízko Varšavy byla založena koncem května 2015. Společnost zahájila činnost související s výrobou spotřebního materiálu pro 3D tiskárny pracující v technologii FFF/FDM pod značkou Spectrum Filaments.

Spectrum Group je rodinná firma, která je připravena reagovat na požadavky zákazníků a zároveň nabízet výrobní kapacity jednoho z největších výrobců v Polsku. Hlavním cílem společnosti je nabídka vysoce kvalitních produktů při zachování atraktivních cen a stálé dostupnosti. 

V roce 2017 byla tato společnost oceněna čestným titulem SPOLEHLIVÁ ZNAČKA.

SPOLEHLIVÁ ZNAČKA je oceněním pro zákaznicky orientované společnosti zaměřené na společenskou odpovědnost, profesionalitu v obchodní činnosti a vysokou kvalitu nabízených produktů a služeb.

Produkty Spectrum Filaments jsou vysoce kvalitní tiskové struny, které umožňují každému uživateli objevit plný potenciál 3D tisku a přenést vlastní projekty do reálného světa. Široká škála materiálů a pestrá nabídka barev nejsou jedinými výhodami značky Spectrum.

Mimořádná kvalita materiálů a pozornost věnovaná detailům ve výrobním procesu umožňují, aby si vlákna Spectrum dlouhodobě udržovala syté barvy, „spolupracovaly“ s uživatelem a usnadňovaly práci s 3D tiskárnou. Důležitým faktorem procesu výroby tiskových strun značky Spectrum jsou přísné testy, které předcházejí jejich uvedení na trh.