Čistič Vallejo PREMIUM Color 62067 Cleaner (60ml)

Kód: VAL-62067
207 Kč 171,07 Kč bez DPH 345 Kč / 100 ml
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024
čistící prostředek pro barvy Vallejo Premium

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Čistič barev řady Vallejo Premium

Čisticí kapalina pro airbrush po lakování barvami řady Acrylicos Vallejo Premium . Vhodné pro čištění štětců a airbrushů. Přípravek je účinný jak pro barvy Vallejo, tak pro ostatní akrylové barvy. Přípravek je účinný i na čištění zaschlých barev. Ty nejprve navlhčete Čističem, poté je nutné místo mechanicky očistit a nakonec opláchnout. Jednou ze speciálních vlastností tohoto produktu je jeho vysoká účinnost na barvy Vallejo Premium. Vallejo Premium jsou barvy speciálně navržené pro airbrush. Vykazují speciální přilnavost k povrchům, jako je sklolaminát, polyetylen, polykarbonát, kov a Lexan. Jsou složeny z permanentních pigmentů a hybridní pryskyřice (akryl-polyuretan). Tyto barvy se nejčastěji používají na povrchy vystavené opotřebení, nárazu a praskání a také teplu. Barvy této řady nejsou hořlavé. 

Nástroj udržovaný v dobrém stavu vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků při modelování. Airbrush by měl být vyčištěn při změně barvy a po dokončení práce. Nalijte kapalinu do nádoby na barvu a zcela ji vyfoukněte. Nejlepší je opakovat tuto akci dvakrát nebo třikrát. Nakonec lze airbrush profouknout čistou vodou.

Premium je řada akrylových barev s optimální přilnavost k povrchům, jako jsou skleněná vlákna, polyethylen, polykarbonát, kov a Lexan. Premium využívá permanentními pigmenty a novou, extrémně odolnou hybridní pryskyřicí z akrylátu-polyurethanu. Řada Premium obsahuje matné a neprůhledné, průhledné, kovové a fluorescenční barvy a zahrnuje specifické laky a pomocné produkty produktové řady. Premium se doporučuje zejména k lakování motocyklových přileb, palivových nádrží, surfů a podobných povrchů vystavených silnému opotřebení a odolává nárazům a praskání i přímému působení tepla. Barvy Premium odolávají zbytkovým palivům (používaným v RC) až do minimálně 35% nitro. Doporučuje se nanášet Premium v postupných vrstvách na dříve ošetřené povrchy. Několik hodin po aplikaci vytvoří barvy Premium homogenní film s mimořádnou pevností a odolností. Doporučené nastavení kompresoru je kolem 15-20 PSI, o 0,5 až 1 kg. Pro konečnou, zvláště odolnou ochranu, se doporučuje finální (2K) uretanový lak (nanáší se aerosolem nebo airbrushem). Malířské nástroje lze čistit vodou.

ENG

Premium is a range of acrylic colors specifically designed for airbrushing and for optimum adherence on surfaces such as fiberglass, polyethylene, polycarbonate, metal and Lexan. Premium has been formulated with permanent pigments and a new, extremely resistant hybrid resin of acrylic-polyurethane. The Premium range contains matt and opaque, transparent, metallic, and fluorescent colors, and includes the specific varnishes and auxiliary products of the product line. Premium is especially recommended for painting motorcycle helmets, fuel tanks, surfboards and similar surfaces exposed to hard wear, and resists impacts and cracking as well as direct exposure to heat. The Premium colors resist fuel residue proof (as used in RC) ofup to at least 35% Nitro. It is recommended to apply Premium in successive layers on previously primed surfaces. A few hours after application, the Premium colors will form a homogenous film of extraordinary strength and resistance. The recommended compressor settings are around 15-20 PSI, o 0.5 to 1 kg. For a final, especially resistant protection, a final (2K) urethane varnish is recommended (applied by aerosol or airbrush). Painting tools can be cleaned with water.

Safety: Premium Color is not flammable, and does not contain solvents. Please see also certified safety information of the product on the Safety sheet.

Packaging: Available in flip-top bottles of 60 ml./2.02 fl.oz. and 200 ml./6.76 fl.oz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy, laky, lepidla
Hmotnost: 0.1 kg
Objem: 60 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Acrylicos Vallejo

Společnost Vallejo byla založena roku 1965 v New Jersey, U.S.A. V počátcích svého působení se firma specializovala na barvy v oblasti filmu (akrylové barvy pro animované filmy). V roce 1969 se firma přesunula do Španělska, neboť mnoho studií animovaných filmů sídlilo v Evropě. V roce 1972 Amadeo Vallejo vyvinul Acrylic Artist Color, první akrylovou barvu pro výtvarné umělce vyrobenou ve Španělsku a jednu z prvních akrylových barev pro umělce v Evropě. V tomto období, Vallejo též představuje Liquid Watercolor-colors for graphic design. Intenzivní rozvoj pokračoval i v následujícím desetiletí a výsledkem byl pečlivě zvolený výběr permanentních artistických pigmentů bez příměsí cadmia a kobaltu. Vallejo vytvořilo barvy mimořádných kvalit, které se staly benchmarkem v odvětví a začátkem expanze Acrylicos Vallejo.