Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je od 28.12.2020 otevřena v čase od 9:00 - do 15:30 - pouze pro vyzvednutí, již objednaného zboží (nařízení vlády). Platí do odvolání vládního nařízení. Dovolujeme si informovat o možném chybném zobrazení dostupnosti položek v eshopu ve dnech 19.2.-23.2.2021 (z důvodu probíhající migrace dat). Na odstranění těchto chyb intenzivně pracujeme.

XT

XT

teplota extrudéru: 195 – 200 ºC, teplota podložky: 75 – 104 ºC

 XT je amorfní kopolymer vyrobený z biologicky odbouratelných materiálů. Je transparentní, elastický a jemný na dotek. Je to snadno použitelný tiskový materiál. Výtisky se nekroutí a mají dobrou tepelnou odolnost.

 XT – CF20

teplota tisku: 240 – 260 ºC, teplota podložky: 60 – 70 ºC, po dotisku podložku zchladit na 20 – 30 ºC a poté vyjmout

rychlost tisku: 100 mm/s

 Copolyester s karbonovými vlákny. Má modul pružnosti 2x vyšší než PLA. Moderní technologie výroby zajišťuje přesnost a kvalitu filamentu. Mírné napětí při přetržení (8-10%), žádné extrémně křehké vlákno, ale houževnaté, vhodné zvláště pro mechanicky zatěžované modely. Velmi vysoká pevnost i viskozita taveniny. Má nízký zápach při tisku a vysoce atraktivní matný černý povrch. Karbonová vlákna fungují jako abrazivum, při častějším používání může dojít k většímu opotřebení klasických trysek. Pro dlouhodobé používání jsou doporučeny nerezové nebo tvrzené trysky.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.