Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Otevírací doba naší prodejny je již standardní - pondělí až pátek v čase 9:00 -15:30. Těšíme se na Vás.

XT

XT

teplota extrudéru: 195 – 200 ºC, teplota podložky: 75 – 104 ºC

 XT je amorfní kopolymer vyrobený z biologicky odbouratelných materiálů. Je transparentní, elastický a jemný na dotek. Je to snadno použitelný tiskový materiál. Výtisky se nekroutí a mají dobrou tepelnou odolnost.

 XT – CF20

teplota tisku: 240 – 260 ºC, teplota podložky: 60 – 70 ºC, po dotisku podložku zchladit na 20 – 30 ºC a poté vyjmout

rychlost tisku: 100 mm/s

 Copolyester s karbonovými vlákny. Má modul pružnosti 2x vyšší než PLA. Moderní technologie výroby zajišťuje přesnost a kvalitu filamentu. Mírné napětí při přetržení (8-10%), žádné extrémně křehké vlákno, ale houževnaté, vhodné zvláště pro mechanicky zatěžované modely. Velmi vysoká pevnost i viskozita taveniny. Má nízký zápach při tisku a vysoce atraktivní matný černý povrch. Karbonová vlákna fungují jako abrazivum, při častějším používání může dojít k většímu opotřebení klasických trysek. Pro dlouhodobé používání jsou doporučeny nerezové nebo tvrzené trysky.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.