PLA SILK Multicolor 1,75 mm ROSA 0,8 kg MOON

Kód: PLAS175RO08MMN
775 Kč 640,50 Kč bez DPH 968,75 Kč / 1 kg
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Filament PLA Silk MOON 1,75 mm od značky ROSA 3D . Krásné detaily a duhový vzhled. 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

PLA Multicolor Silk Moon od Rosa3D je vícebarevný filament v odstínech tmavě modré černé, grafitu a měsíční oceli. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 7 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 120 g.

PLA Silk MultiColour je unikátní řada vláken na bázi PLA Silk. Každá barevná verze má jemné tónové přechody, které se harmonicky doplňují.

 

Série Multicolor Silk se kromě jedinečného vzhledu vyznačuje také jednoduchostí potisku. Tiskne se stejným nastavením jako klasické PLA (teplota trysky kolem 215°C), nevyžaduje uzavřenou komoru a přilnavost mezivrstvy je výborná. Tento filament bude perfektní volbou pro zahájení vašeho dobrodružství s 3D tiskem. Barevné přechody viditelné na výtisku závisí na velikosti modelu a hustotě náplně.

Upozornění: u lesklých filamentů dochází k jinému barevnému efektu při různém světlu jemuž je vystaven, to znamená, že odstín se může lišit od fotografie v závislosti na světle - denním nebo umělém a také nastavením displeje Vaší obrazovky.  Výsledný výtisk je také mnohem lesklejší než struna samotná, která se může jevit matně.

Další dostupné barevné varianty:

PLA Rainbow Silk Fire od Rosa3D je vícebarevný filament v ohnivých odstínech: sytě červené, zářivě oranžové, žluté a zlaté tóny. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 170 g.

Multicolor Silk Pacific od Rosa3D je vícebarevný filament v odstínech tmavě modré, zářivě ocelově modré a stříbrné. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 170 g.

PLA Multicolor Silk Jungle od Rosa3D je vícebarevný filament v odstínech šťavnaté zelené a radostné brazilské žluté. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 170 g.

PLA Multicolor Silk Frozen od Rosa3D je vícebarevný filament s jemnou arkticky modrou barvou rozjasněnou ledem a mrazem. Má lesklý povrch, krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 7 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 120 g.

PLA Multicolor Silk Flower filament je vícebarevný filament v odstínech růžové a jemné fialové. PLA Multicolor Silk Flower má lesklý povrch, proto krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka o čisté hmotnosti 800g obsahuje téměř 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 170 g.

Vlákno PLA Multicolor Silk Candy. Každá cívka obsahuje vícebarevný monofil v odstínech jemné růžové, modré a saténově bílé. PLA Multicolor Silk Candy má lesklý povrch, proto krásně odráží světlo a dodává potiskům vizuální jemnost. Jedna cívka s čistou hmotností 800 g obsahuje přes 5 plných barevných cyklů. 1 barevný cyklus je 150 g.

UPOZORNĚNÍ! Četnost a sled barevných přechodů je pevně daný pro danou výrobní sérii. Jedna cívka tedy může začít v libovolném bodě procesu, např. jedna cívka může začínat zlatou a další zelenou. Rozdíly v odstínech jsou povoleny.

Doplňkové parametry

Kategorie: PLA 1,75
Hmotnost: 1.2 kg
Barva: duhový
? Hmotnost bez obalu: 0,8 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Pracovní teplota: 185 - 225°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Teplota podložky: 40 - 60°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ROSA 3D Filaments  materiály pro 3D tisk od polského výrobce ROSA PLAST Sp. z o. o. 

Společnost působí na trhu již od roku  1979 a specializuje se na výrobu produktů z plastu. Ve svém portfoliu má nejen filamenty ale též profily, hadice pro nejrůznější použití, izolační návleky a pod.
Filamenty vyráběné pod značkou Rosa 3D filaments se vyznačují vysokou kvalitou a celá jejich výroba splňuje požadavky managementu jakosti  ISO 9001: 2015.
Na Materialpro3D.cz - od prosince 2022.