Polymaker PolyLite PLA DUAL SILK 1,75 mm Aubergine Silk Lime-Magenta, 1 kg

Kód: PLADS175PO1ASLMA
835 Kč 690,08 Kč bez DPH
Na objednání EU
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Položka byla vyprodána…

Nová řada Dual Silk PLA od značky Polymaker zajistí jedinečný vzhled vašich výtisků. Dvoubarevná struna po celé délce návinu v zeleno-růžové variantě.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

PolyLite™ PLA je spolehlivý 3D tiskový materiál s unikátním vzorem a barvami. Vyznačuje se vysokou pevností v tahu a tuhostí spojenou a vynikajícími tiskovými vlastnostmi. PolyLite™ Dual SILK PLA má jedinečný vzhled, kdy je vysoce lesklá struna rozdělena podélně na dvě různé barvy.


Výhody PolyLite PLA:
jednoduchý a spolehlivý tisk
z obnovitelných zdrojů

Kromě unikátního designu a lesklého povrchu má oproti standardnímu PLA od Polymakeru například o něco nižší teplotu měknutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PLA 1,75
Hmotnost: 1.5 kg
Barva: multicolor, růžová, zelená
? Hmotnost bez obalu: 1 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Pracovní teplota: 190 - 230°C
Teplota podložky: 25 - 60°C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Polymaker Logo

Polymaker je mezinárodní společnost zaměřená na 3D tisk. Vyrábí kvalitní 3D tiskové materiály a má pevně pod kontrolou každý úsek výrobního procesu. Díky rozmanité nabídce materiálů pro 3D tisk si značku snadno oblíbíte i Vy. V sortimentu Polymaker se snoubí velká odolnost a precizní zpracování plastů s neotřelým a inovativním přístupem, kladoucí důraz mimo jiné také na design. Díky svému přístupu je cílem Polymakeru dosáhnout toho, že se 3D tisk zařadí mezi běžné výrobní metody.

Společnost Polymaker je nadnárodní korporace se sídlem v Šanghaji s distribučními centry umístěnými v Severní Americe, Evropě i Asii. Jejich výrobky jsou dostupné po celém světě, což je důsledkem úzkých vztahů s místními distributory a prodejci. Polymaker je také pravidelným vystavovatelem na výstavách 3D tisku na 4 světových kontinentech.

Jádrem firmy Polymaker jsou jejich výzkumné a vývojové laboratoře, kde jsou všechny materiály vyvíjeny a podrobovány přísné kontrole tak, aby bylo dosaženo špičkové kvality. Zařízení pro přesné testování zajišťuje neustále nové pokroky ve vývoji. S využitím nejmodernějších technologií měří kulatost a průměr vláken mnohokrát za sekundu, monitorují procesy a dodržují přísné tolerance. 

V jejich nabídce můžete nalézt kromě obvyklých filamentů i ty speciální jako jsou Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a další. 

Kontaktujte nás, máte-li zájem o materiál tohoto výrobce.