Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
/
PLA 1,75 mm
PLA filamenty 1,75 mm
, Strana 13
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
984
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
132
Kč
3849
Kč
1
132
3849
Na skladě
798
Akce
37
Novinka
6
Tip
1
Výprodej
17
Rozbalit filtr
Značky
3DLabPrint
10
3DXTECH
1
ABAFLEX
30
Anycubic
8
Aurapol
18
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
32
ColorFabb
1
Devil Design
61
Fiberlogy
50
Filament-PM
69
Filkemp
2
Fillamentum
43
Polymaker
36
Print With Smile
5
Prusa Research
37
Smartfil
141
Spectrum
440
Barva
béžová
26
bílá
91
bronzová
4
černá
84
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
14
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
21
oranžová
42
růžová
48
s třpytkami
53
stříbrná
27
svítí ve tmě
9
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
29
zelená
133
zlatá
23
žlutá
55
tělová
8
army
6
duhový
2
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
19
0,33 kg
1
0,5 kg
20
750 g
16
0,75 kg
39
0,85 kg
43
1 kg
785
1,5 kg
2
2 kg
14
2,5 kg
10
3 kg
4
3,3 kg
2
4,5 kg
3
5 kg
5
5,6 kg
3
850 - 1020 g
1
1,25 kg
3
8 kg
6
Vlastnost filamentu
antistatický
1
brousitelný
10
certifikován pro styk s potravinami
85
samozhášivý
6
teplotně odolný
38
antibakteriální
10
termosensitivní
2
nízká hmotnost
28
z recyklátu
91
vysokorychlostní (High-Speed)
126
mechanicky odolný
57
Položek k zobrazení:
984
Výpis produktů
Filament Spectrum ReFill Premium PLA High Speed 1,75 mm WALNUT BROWN 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCR121
Filament Spectrum ReFill r-PLA 1,75 mm LEAF GREEN 1 kg
Skladem u dodavatele
(1 ks)
479,34 Kč bez DPH
580 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCR402
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1,75 mm BAHAMA YELLOW 1 kg
Skladem u dodavatele
(9 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCE412
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1,75 mm DARK BLUE 1 kg
Skladem u dodavatele
(15 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCE409
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1,75 mm DEEP BLACK 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCE405
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1,75 mm INDUSTRIAL GREY 1 kg
Skladem u dodavatele
(10 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCE407
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1,75 mm LIGHT GREY 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCE408
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1,75 mm LIME GREEN 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCE411
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1,75 mm POLAR WHITE 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCE406
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1,75 mm TRUE RED 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSCE410
Filament Spectrum SILK PLA 1,75 mm Apple Green 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSC1C14
Filament Spectrum SILK PLA 1,75 mm Ruby Red 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
TIFSC1C06
PLA 3D 850 filament bílý 1,75 mm Smartfil 3,3 kg
Skladem
(2 ks)
2 140,50 Kč bez DPH
2 590 Kč
Měrná cena:
784,85 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAD175SF3300IY
PLA 3D 870 filament natural 1,75 mm Smartfil 750 g
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
735,54 Kč bez DPH
890 Kč
Měrná cena:
1 186,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAD87175SF75NL
PLA Antibacterial se stříbrem filament natural 1,75 mm Smartfil 750 g
Skladem
(3 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
798,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAAB175SF75NL
543 Kč
–0 %
PLA Dual PolyTerra filament Shadow Red (Black-Red) 1,75 mm Polymaker 1 kg
Skladem
(1 ks)
447,93 Kč bez DPH
542 Kč
Měrná cena:
542 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAT175PO1BKRD
PLA Dual PolyTerra filament Sunrise (Red-Yellow)1,75 mm Polymaker 1 kg
Skladem
(1 ks)
481,82 Kč bez DPH
583 Kč
Měrná cena:
583 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAT175PO1RDYW
Výprodej
PLA FiberSatin filament růžový SEMI-MATTE 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Skladem
(2 ks)
762,81 Kč bez DPH
923 Kč
Měrná cena:
1 085,88 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175FB85PK
Výprodej
PLA FiberSatin filament zelený SEMI-MATTE 1,75 mm Fiberlogy 850 g
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
762,81 Kč bez DPH
923 Kč
Měrná cena:
1 085,88 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175FB85GN
PLA FiberSilk filament bílý Pearl metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Skladem
(1 ks)
776,03 Kč bez DPH
939 Kč
Měrná cena:
1 104,71 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MPL
PLA FiberSilk filament bronzový metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Skladem
(1 ks)
738,84 Kč bez DPH
894 Kč
Měrná cena:
1 051,76 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MBZ
PLA FiberSilk filament měděný Copper metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
605,79 Kč bez DPH
733 Kč
Měrná cena:
862,35 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MCU
PLA FiberSilk filament oranžový metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Skladem
(1 ks)
730,58 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
1 040 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MOE
PLA FiberSilk filament tmavě modrý metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
730,58 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
1 040 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MNBE
PLA FiberSilk filament zlatý metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Skladem
(1 ks)
739,67 Kč bez DPH
895 Kč
Měrná cena:
1 052,94 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MGD
2 658 Kč
–0 %
PLA filament 1,75 mm bílý Devil Design 5 kg
Skladem
(1 ks)
2 190,91 Kč bez DPH
2 651 Kč
Měrná cena:
530,20 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD5WE
PLA filament 1,75 mm Brick red Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
571,90 Kč bez DPH
692 Kč
Měrná cena:
692 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1BD
PLA filament 1,75 mm černý Devil Design 2 kg
výhodné balení
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
805,79 Kč bez DPH
975 Kč
Měrná cena:
487,50 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD2BK
PLA filament 1,75 mm černý Devil Design 5 kg
Skladem
(1 ks)
2 033,06 Kč bez DPH
2 460 Kč
Měrná cena:
492 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD5BK
PLA filament 1,75 mm červená hot Devil Design 1 kg
Skladem
(2 ks)
453,72 Kč bez DPH
549 Kč
Měrná cena:
549 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1HRD
PLA filament 1,75 mm Galaxy třpytivý černý Devil Design 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1GXBK
PLA filament 1,75 mm Galaxy třpytivý fialový Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1GXVT
PLA filament 1,75 mm Galaxy třpytivý super modrý Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1GXSBE
PLA filament 1,75 mm grafitový Devil Design 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1GE
PLA filament 1,75 mm Graystone Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
652,89 Kč bez DPH
790 Kč
Měrná cena:
790 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1GSE
PLA filament 1,75 mm hliníkový Devil Design 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1AM
PLA filament 1,75 mm jasně zelený Devil Design 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1BGN
PLA filament 1,75 mm Marble dark mramor tmavý Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
735,54 Kč bez DPH
890 Kč
Měrná cena:
890 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1MED
PLA filament 1,75 mm Marble light mramor světlý Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
661,98 Kč bez DPH
801 Kč
Měrná cena:
801 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1MEL
490 Kč
–0 %
PLA filament 1,75 mm měděný Devil Design 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
401,65 Kč bez DPH
486 Kč
Měrná cena:
486 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1CU
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 13 z 25.
1
13
25
984
položek celkem
Nahoru