Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
/
PLA 1,75 mm
PLA filamenty 1,75 mm
, Strana 14
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
984
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
132
Kč
3849
Kč
1
132
3849
Na skladě
798
Akce
37
Novinka
6
Tip
1
Výprodej
17
Rozbalit filtr
Značky
3DLabPrint
10
3DXTECH
1
ABAFLEX
30
Anycubic
8
Aurapol
18
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
32
ColorFabb
1
Devil Design
61
Fiberlogy
50
Filament-PM
69
Filkemp
2
Fillamentum
43
Polymaker
36
Print With Smile
5
Prusa Research
37
Smartfil
141
Spectrum
440
Barva
béžová
26
bílá
91
bronzová
4
černá
84
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
14
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
21
oranžová
42
růžová
48
s třpytkami
53
stříbrná
27
svítí ve tmě
9
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
29
zelená
133
zlatá
23
žlutá
55
tělová
8
army
6
duhový
2
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
19
0,33 kg
1
0,5 kg
20
750 g
16
0,75 kg
39
0,85 kg
43
1 kg
785
1,5 kg
2
2 kg
14
2,5 kg
10
3 kg
4
3,3 kg
2
4,5 kg
3
5 kg
5
5,6 kg
3
850 - 1020 g
1
1,25 kg
3
8 kg
6
Vlastnost filamentu
antistatický
1
brousitelný
10
certifikován pro styk s potravinami
85
samozhášivý
6
teplotně odolný
38
antibakteriální
10
termosensitivní
2
nízká hmotnost
28
z recyklátu
91
vysokorychlostní (High-Speed)
126
mechanicky odolný
57
Položek k zobrazení:
984
Výpis produktů
575 Kč
–4 %
PLA filament 1,75 mm mentolový Devil Design 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
453,72 Kč bez DPH
549 Kč
Měrná cena:
549 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1MT
PLA filament 1,75 mm natural Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1NL
PLA filament 1,75 mm PC šedý Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1PCGY
PLA filament 1,75 mm smaragdově zelený Devil Design 1 kg
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1EGN
PLA filament 1,75 mm super modrý Devil Design 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1SBE
438 Kč
–1 %
PLA filament 1,75 mm tmavě oranžový Devil Design 1 kg
Skladem
(2 ks)
357,85 Kč bez DPH
433 Kč
Měrná cena:
433 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1DOE
PLA filament 1,75 mm tmavě šedý Devil Design 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Měrná cena:
490 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1DGY
PLA filament 1,75 mm Wine Red Devil Design 1 kg
Skladem
(1 ks)
454,55 Kč bez DPH
550 Kč
Měrná cena:
550 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1WRD
PLA filament 1,75 mm závodní zelená Devil Design 1 kg
Skladem
(2 ks)
357,85 Kč bez DPH
433 Kč
Měrná cena:
433 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1RGN
PLA filament 1,75 mm zelený Devil Design 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
357,85 Kč bez DPH
433 Kč
Měrná cena:
433 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175DD1GN
PLA filament Anthracite Grey 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1AG
PLA filament Arctic White 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1AWE
PLA filament Aurora Gold 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(15 ks)
371,07 Kč bez DPH
449 Kč
Měrná cena:
898 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05AAGD
PLA filament Aurora Gold 1,75 mm Spectrum 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem u dodavatele
(9 ks)
601,65 Kč bez DPH
728 Kč
Měrná cena:
728 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1AAGD
PLA filament Aztec Gold 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
371,07 Kč bez DPH
449 Kč
Měrná cena:
898 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05AGD
PLA filament Aztec Gold 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
601,65 Kč bez DPH
728 Kč
Měrná cena:
728 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1AGD
PLA filament Baby Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(6 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1BBE
PLA filament Bloody Red 1,75 mm Spectrum 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1BRD
PLA filament Blue Lagoon 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1BEL
PLA filament Caribbean Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1CBE
PLA filament Carrot Orange 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1COE
PLA filament Clear Gold 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
371,07 Kč bez DPH
449 Kč
Měrná cena:
898 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05CRGD
PLA filament Clear Gold 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
601,65 Kč bez DPH
728 Kč
Měrná cena:
728 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1CRGD
Akce
Výprodej
379 Kč
–10 %
PLA filament Cloudy Grey 1,75 mm Print With Smile 500 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
280,99 Kč bez DPH
340 Kč
Měrná cena:
680 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PS05CGY
Novinka
PLA filament COFFEE 1,75 mm Smartfil ECO 0,75 kg
Skladem
(1 ks)
552,89 Kč bez DPH
669 Kč
Měrná cena:
892 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLA175SF75CE
PLA filament CORK natural 1,75 mm Smartfil ECO 0,75 kg
Skladem
(1 ks)
540,50 Kč bez DPH
654 Kč
Měrná cena:
872 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLA175SF75CK
PLA filament CRYSTAL Blue 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
457,02 Kč bez DPH
553 Kč
Měrná cena:
553 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1CLBE
Akce
Výprodej
379 Kč
–10 %
PLA filament Dark GREEN 1,75 mm Print With Smile 0,5 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
280,99 Kč bez DPH
340 Kč
Měrná cena:
680 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PS05DGN
PLA filament Dark Grey 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1DGY
PLA filament Deep Black 1,75 mm Spectrum 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1DBK
PLA filament Dragon Red 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1DRD
PLA filament Emerald Green 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
371,07 Kč bez DPH
449 Kč
Měrná cena:
898 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05EGN
PLA filament Extrafill Cobalt Blue 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
541,32 Kč bez DPH
655 Kč
Měrná cena:
655 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1CBE
PLA filament Extrafill Concrete Grey 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
541,32 Kč bez DPH
655 Kč
Měrná cena:
655 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1CGY
646 Kč
–0 %
PLA filament Extrafill čokoládově hnědý 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
528,93 Kč bez DPH
640 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1CHBN
779 Kč
–17 %
PLA filament Extrafill Everybody´s Magenta 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
528,93 Kč bez DPH
640 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1EMA
PLA filament Extrafill Iron Grey 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
541,32 Kč bez DPH
655 Kč
Měrná cena:
655 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1IGY
PLA filament Extrafill Lilac 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
541,32 Kč bez DPH
655 Kč
Měrná cena:
655 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1LC
PLA filament Extrafill Mint 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
437,19 Kč bez DPH
529 Kč
Měrná cena:
529 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1MT
655 Kč
–1 %
PLA filament Extrafill Natural 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Skladem
(1 ks)
533,88 Kč bez DPH
646 Kč
Měrná cena:
646 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1NL
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 14 z 25.
1
14
25
984
položek celkem
Nahoru