Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
/
PLA 1,75 mm
PLA filamenty 1,75 mm
, Strana 23
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
984
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
132
Kč
3849
Kč
1
132
3849
Na skladě
798
Akce
37
Novinka
6
Tip
1
Výprodej
17
Rozbalit filtr
Značky
3DLabPrint
10
3DXTECH
1
ABAFLEX
30
Anycubic
8
Aurapol
18
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
32
ColorFabb
1
Devil Design
61
Fiberlogy
50
Filament-PM
69
Filkemp
2
Fillamentum
43
Polymaker
36
Print With Smile
5
Prusa Research
37
Smartfil
141
Spectrum
440
Barva
béžová
26
bílá
91
bronzová
4
černá
84
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
14
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
21
oranžová
42
růžová
48
s třpytkami
53
stříbrná
27
svítí ve tmě
9
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
29
zelená
133
zlatá
23
žlutá
55
tělová
8
army
6
duhový
2
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
19
0,33 kg
1
0,5 kg
20
750 g
16
0,75 kg
39
0,85 kg
43
1 kg
785
1,5 kg
2
2 kg
14
2,5 kg
10
3 kg
4
3,3 kg
2
4,5 kg
3
5 kg
5
5,6 kg
3
850 - 1020 g
1
1,25 kg
3
8 kg
6
Vlastnost filamentu
antistatický
1
brousitelný
10
certifikován pro styk s potravinami
85
samozhášivý
6
teplotně odolný
38
antibakteriální
10
termosensitivní
2
nízká hmotnost
28
z recyklátu
91
vysokorychlostní (High-Speed)
126
mechanicky odolný
57
Položek k zobrazení:
984
Výpis produktů
PLA filament šedý 1,75 mm Aurapol 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
454,55 Kč bez DPH
550 Kč
Měrná cena:
550 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175AP1GY
PLA filament tělový skin human color 1,75 mm Aurapol 1 kg
Na dotaz
454,55 Kč bez DPH
550 Kč
Měrná cena:
550 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175AP1HSN
PLA filament Vertigo grey 1,75 mm 2500 g Fillamentum
Na dotaz
1 590,91 Kč bez DPH
1 925 Kč
Měrná cena:
770 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM250VOGY
PLA filament Vertigo Jade 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dotaz
657,02 Kč bez DPH
795 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM1VOJE
PLA filament Vertigo Starlight 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dotaz
657,02 Kč bez DPH
795 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM1VOST
PLA filament Wild Sage 1,75 mm Aurapol 1 kg
Na dotaz
649,59 Kč bez DPH
786 Kč
Měrná cena:
786 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175AP1WSE
PLA filament zlatý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednání EU
411,57 Kč bez DPH
498 Kč
Měrná cena:
498 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1GD
PLA filament žlutý Traffic 1,75 mm Smartfil 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednání EU
491,74 Kč bez DPH
595 Kč
Měrná cena:
595 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1TC
PLA MATTE filament Dark Chocolate 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednání EU
409,09 Kč bez DPH
495 Kč
Měrná cena:
495 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAM175SF1DCH
PLA MATTE filament Olive Green 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednání EU
409,09 Kč bez DPH
495 Kč
Měrná cena:
495 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAM175SF1OGN
PLA MINERAL filament černý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
766,12 Kč bez DPH
927 Kč
Měrná cena:
1 090,59 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAML175FB85BK
PLA MINERAL filament marble 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
766,12 Kč bez DPH
927 Kč
Měrná cena:
1 090,59 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAML175FB85ME
PLA MINERAL filament přírodní 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
766,12 Kč bez DPH
927 Kč
Měrná cena:
1 090,59 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAML175FB85NL
Výprodej
PLA modrá 750 g Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
309,09 Kč bez DPH
374 Kč
Měrná cena:
498,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF75BE
Výprodej
PLA natural 1 kg Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
352,07 Kč bez DPH
426 Kč
Měrná cena:
426 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF1NL
Výprodej
PLA natural 750 g Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
309,09 Kč bez DPH
374 Kč
Měrná cena:
498,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF75NL
PLA PolyTerra filament Arctic Teal 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Měrná cena:
557 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1ATL
PLA PolyTerra filament Army Brown 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1ABW
PLA PolyTerra filament Army Dark Green 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Měrná cena:
557 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1ADG
PLA PolyTerra filament Army Light Green 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1ALGN
PLA PolyTerra filament Banana 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
395,87 Kč bez DPH
479 Kč
Měrná cena:
479 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1BYW
PLA PolyTerra filament bílá bavlna 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
467,77 Kč bez DPH
566 Kč
Měrná cena:
566 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1WE
PLA PolyTerra filament Candy 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Měrná cena:
557 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1CY
PLA PolyTerra filament Earth Brown 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
431,40 Kč bez DPH
522 Kč
Měrná cena:
522 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1EBN
PLA PolyTerra filament Forest Green 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1GN
PLA PolyTerra filament fosilní šedý 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Měrná cena:
557 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1GY
PLA PolyTerra filament Ice 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Měrná cena:
557 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1ICE
PLA PolyTerra filament Lava Red 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
379,34 Kč bez DPH
459 Kč
Měrná cena:
459 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1RD
PLA PolyTerra filament Lavender Purple 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Měrná cena:
557 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1LR
PLA PolyTerra filament Marble White 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1MW
PLA PolyTerra filament Peach 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1PCH
PLA PolyTerra filament Peanut 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1PT
PLA PolyTerra filament safírově modrý 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1BE
PLA PolyTerra filament Sakura Pink 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1SAP
PLA PolyTerra filament Savannah Yellow 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1SYW
PLA PolyTerra filament Sunrise Orange 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1OE
PLA PolyTerra filament uhlově černý 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
467,77 Kč bez DPH
566 Kč
Měrná cena:
566 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1BK
PLA PolyTerra filament Wood Brown 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
395,87 Kč bez DPH
479 Kč
Měrná cena:
479 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1WDB
PLA Refill bílý mramor 750 g Abaflex 1,75 mm
Na dotaz
296,69 Kč bez DPH
359 Kč
Měrná cena:
478,67 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAR175AF75MWE
PLA Refill černá 1 kg Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
330,58 Kč bez DPH
400 Kč
Měrná cena:
400 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF1BK
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 23 z 25.
1
23
25
984
položek celkem
Nahoru