Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
PLA filamenty
, Strana 18
PLA 1,75 mm
PLA 2,85 - 3,00 mm
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
977
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
132
Kč
3849
Kč
1
132
3849
Na skladě
790
Akce
37
Novinka
6
Tip
1
Výprodej
17
Rozbalit filtr
Značky
3DLabPrint
10
3DXTECH
1
ABAFLEX
30
Anycubic
8
Aurapol
18
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
32
ColorFabb
1
Devil Design
62
Fiberlogy
50
Filament-PM
70
Filkemp
2
Fillamentum
44
Polymaker
36
Print With Smile
5
Prusa Research
37
Smartfil
141
Spectrum
430
Barva
béžová
26
bílá
90
bronzová
3
černá
85
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
11
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
22
oranžová
42
růžová
46
s třpytkami
53
stříbrná
25
svítí ve tmě
10
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
19
zelená
134
zlatá
21
žlutá
55
tělová
8
army
6
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
19
0,33 kg
1
0,5 kg
21
750 g
16
0,75 kg
39
0,85 kg
43
1 kg
776
1,5 kg
2
2 kg
14
2,5 kg
10
3 kg
4
3,3 kg
2
4,5 kg
3
5 kg
5
5,6 kg
3
850 - 1020 g
1
1,25 kg
3
8 kg
6
Průměr struny
1,75 mm
973
2,85 mm – 3 mm
1
Vlastnost filamentu
antistatický
1
brousitelný
10
certifikován pro styk s potravinami
86
samozhášivý
6
teplotně odolný
38
antibakteriální
10
termosensitivní
2
nízká hmotnost
28
z recyklátu
91
vysokorychlostní (High-Speed)
126
mechanicky odolný
57
Položek k zobrazení:
977
Výpis produktů
PLA MATTE filament tmavě šedý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
409,09 Kč bez DPH
495 Kč
Měrná cena:
495 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAM175SF1DGY
PLA MATTE filament Yellow Butter 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
409,09 Kč bez DPH
495 Kč
Měrná cena:
495 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAM175SF1YWB
PLA MINERAL filament bílý 1,75 mm Fiberlogy 1 kg
Skladem
(1 ks)
735,54 Kč bez DPH
890 Kč
Měrná cena:
890 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAML175FB1WE
Akce
PLA MINERAL filament concrete 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Skladem
(1 ks)
689,26 Kč bez DPH
834 Kč
Měrná cena:
981,18 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAML175FB85CE
Akce
PLA modrá 1 kg Abaflex 1,75 mm
Skladem
(3 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF1BE
PLA PolyTerra filament Mint 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAT175PO1MT
PLA PolyTerra filament Rose 1,75 mm Polymaker 1000 g
Skladem
(5 ks)
412,40 Kč bez DPH
499 Kč
Měrná cena:
499 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAT175PO1RE
PLA PRO filament Polar White 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175SP1PWE
Akce
399 Kč
–15 %
PLA Refill bílá 1 kg Abaflex 1,75 mm
Skladem
(4 ks)
280,17 Kč bez DPH
339 Kč
Měrná cena:
339 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF1WE
Akce
354 Kč
–7 %
PLA Refill bílá 750 g Abaflex 1,75 mm
Skladem
(3 ks)
271,90 Kč bez DPH
329 Kč
Měrná cena:
438,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF75WE
PLA REFILL filament z recyklátu černý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(3 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1BK
PLA REFILL filament z recyklátu fialový 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1VT
PLA REFILL filament z recyklátu Grenade 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1GE
PLA REFILL filament z recyklátu hnědý 1,75 mm Smartfil 1 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1BN
PLA REFILL filament z recyklátu korálový 1,75 mm Smartfil 1 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1CL
PLA REFILL filament z recyklátu oranžový 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1OE
PLA REFILL filament z recyklátu růžový 1,75 mm Smartfil 1 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1PK
PLA REFILL filament z recyklátu Signal Blue 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(3 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1SBE
PLA REFILL filament z recyklátu stříbrný (šedý) 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1GY
PLA REFILL filament z recyklátu světle šedý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(3 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1LGY
PLA REFILL filament z recyklátu světle zelený 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1LGN
PLA REFILL filament z recyklátu tmavě fialový 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(3 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1PE
PLA REFILL filament z recyklátu tmavě modrý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1DBE
PLA REFILL filament z recyklátu tmavě šedý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(3 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1DGY
PLA REFILL filament z recyklátu tmavě zelený 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1DGN
PLA REFILL filament z recyklátu zelený 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1GN
PLA REFILL filament z recyklátu zelený May 1,75 mm Smartfil 1 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1MAY
PLA REFILL filament z recyklátu žlutý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1YW
Akce
475 Kč
–9 %
PLA Refill modrá 1 kg Abaflex 1,75 mm
Skladem
(3 ks)
354,55 Kč bez DPH
429 Kč
Měrná cena:
429 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF1BE
Akce
475 Kč
–9 %
PLA Refill natural 1 kg Abaflex 1,75 mm
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
354,55 Kč bez DPH
429 Kč
Měrná cena:
429 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF1NL
Akce
359 Kč
–8 %
PLA Refill natural 750 g Abaflex 1,75 mm
Skladem
(2 ks)
271,90 Kč bez DPH
329 Kč
Měrná cena:
438,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF75NL
Akce
PLA Refill šedá 750 g Abaflex 1,75 mm
Skladem
(3 ks)
271,90 Kč bez DPH
329 Kč
Měrná cena:
438,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF75GY
Akce
354 Kč
–7 %
PLA Refill zelená 750 g Abaflex 1,75 mm
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
271,90 Kč bez DPH
329 Kč
Měrná cena:
438,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF75GN
PLA SafeGuard filament Baby Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLASG175SP1BBE
Akce
Výprodej
559 Kč
–5 %
PLA SATIN filament Peach Red 1,75 mm Print With Smile 1 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
437,19 Kč bez DPH
529 Kč
Měrná cena:
529 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175PS1PCHRD
Akce
Výprodej
559 Kč
–5 %
PLA SATIN filament Princess Pink 1,75 mm Print With Smile 1 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
437,19 Kč bez DPH
529 Kč
Měrná cena:
529 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175PS1PSPK
Akce
Výprodej
559 Kč
–5 %
PLA SATIN filament Yellow 1,75 mm Print With Smile 1 kg
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
437,19 Kč bez DPH
529 Kč
Měrná cena:
529 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175PS1YW
PLA Silk filament Candy Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175SP1CYBE
PLA Silk filament modrý Indigo Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175SP1IBE
PLA Silk filament modrý Sapphire Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175SP1SBE
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 18 z 25.
1
18
25
977
položek celkem
Nahoru