Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
PLA filamenty
, Strana 19
PLA 1,75 mm
PLA 2,85 - 3,00 mm
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
977
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
132
Kč
3849
Kč
1
132
3849
Na skladě
789
Akce
37
Novinka
6
Tip
1
Výprodej
17
Rozbalit filtr
Značky
3DLabPrint
10
3DXTECH
1
ABAFLEX
30
Anycubic
8
Aurapol
18
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
32
ColorFabb
1
Devil Design
62
Fiberlogy
50
Filament-PM
70
Filkemp
2
Fillamentum
44
Polymaker
36
Print With Smile
5
Prusa Research
37
Smartfil
141
Spectrum
430
Barva
béžová
26
bílá
90
bronzová
3
černá
85
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
11
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
22
oranžová
42
růžová
46
s třpytkami
53
stříbrná
25
svítí ve tmě
10
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
19
zelená
134
zlatá
21
žlutá
55
tělová
8
army
6
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
19
0,33 kg
1
0,5 kg
21
750 g
16
0,75 kg
39
0,85 kg
43
1 kg
776
1,5 kg
2
2 kg
14
2,5 kg
10
3 kg
4
3,3 kg
2
4,5 kg
3
5 kg
5
5,6 kg
3
850 - 1020 g
1
1,25 kg
3
8 kg
6
Průměr struny
1,75 mm
973
2,85 mm – 3 mm
1
Vlastnost filamentu
antistatický
1
brousitelný
10
certifikován pro styk s potravinami
86
samozhášivý
6
teplotně odolný
38
antibakteriální
10
termosensitivní
2
nízká hmotnost
28
z recyklátu
91
vysokorychlostní (High-Speed)
126
mechanicky odolný
57
Položek k zobrazení:
977
Výpis produktů
PLA Silk filament zelený Tropical Green 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175SP1TGN
PLA SILK filament zlatý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(1 ks)
537,19 Kč bez DPH
650 Kč
Měrná cena:
650 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
SILK175SF1YGD
PLA Silk filament žlutý Unmellow Yellow 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(5 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175SP1UYW
PLA Spectrum 5Pack Essentials(5x 0,25 kg)
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
1 032,23 Kč bez DPH
1 249 Kč
Měrná cena:
999,20 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA5PACK175SP125ES
PLA Spectrum 5Pack Premium (5x 0,25 kg)
Skladem u dodavatele
(13 ks)
784,30 Kč bez DPH
949 Kč
Měrná cena:
759,20 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA5PACK175SP125PM
PLA Spectrum 5Pack Specials (5x 0,25 kg)
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
1 032,23 Kč bez DPH
1 249 Kč
Měrná cena:
999,20 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA5PACK175SP125SL
Akce
374 Kč
–12 %
PLA šedá 750 g Abaflex 1,75 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
271,90 Kč bez DPH
329 Kč
Měrná cena:
438,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF75GY
PLA termosenzitivní filament Thermo Red 1,75 mm Spectrum 0,5 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
396,69 Kč bez DPH
480 Kč
Měrná cena:
960 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP05TRD
PLA termosenzitivní filament Thermo Red 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
644,63 Kč bez DPH
780 Kč
Měrná cena:
780 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1TRD
PLA tisková struna Bahama Yellow 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1BAYW
PLA tisková struna bílá 1,75 mm 2 kg Filament PM výhodné balení
výhodné balení
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
774,38 Kč bez DPH
937 Kč
Měrná cena:
468,50 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM2WE
PLA tisková struna černá 1,75 mm 2 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
774,38 Kč bez DPH
937 Kč
Měrná cena:
468,50 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM2BK
PLA tisková struna Envy Green 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
390,91 Kč bez DPH
473 Kč
Měrná cena:
473 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM1EG
PLA tisková struna Extrafill Sky Blue 1,75 mm 2500 g Fillamentum
Skladem
(1 ks)
1 352,07 Kč bez DPH
1 636 Kč
Měrná cena:
654,40 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM250SYBE
PLA tisková struna MAT Dark Grey 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(14 ks)
644,63 Kč bez DPH
780 Kč
Měrná cena:
780 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SP1MDGY
PLA tisková struna modrá 1,75 mm 2 kg Filament PM
Skladem
(10 ks)
774,38 Kč bez DPH
937 Kč
Měrná cena:
468,50 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM2BE
PLA tisková struna mramor světlý 1,75 mm 0,5 kg Filament PM marble
Skladem
(1 ks)
402,48 Kč bez DPH
487 Kč
Měrná cena:
974 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM05MEL
PLA tisková struna mramor tmavý 1,75 mm 0,5 kg Filament PM marble
Skladem
(1 ks)
402,48 Kč bez DPH
487 Kč
Měrná cena:
974 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM05MED
PLA tisková struna stříbrná 1,75 mm 1 kg Filament PM
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
390,08 Kč bez DPH
472 Kč
Měrná cena:
472 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM1SR
PLA tisková struna svítící ve tmě 1,75 mm 0,5 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
402,48 Kč bez DPH
487 Kč
Měrná cena:
974 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM05GID
PLA tisková struna zelená metalická 1,75 mm 1 kg Filament PM
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
398,35 Kč bez DPH
482 Kč
Měrná cena:
482 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM1GNM
PLA tisková struna zlatá 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
390,08 Kč bez DPH
472 Kč
Měrná cena:
472 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM1GD
Akce
374 Kč
–12 %
PLA zelená 750 g Abaflex 1,75 mm
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
271,90 Kč bez DPH
329 Kč
Měrná cena:
438,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF75GN
Novinka
PLA-LW tisková struna natur 1,75 mm Filament PM 0,5 kg
Skladem
(1 ks)
391,74 Kč bez DPH
474 Kč
Měrná cena:
948 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLALW175PM05NL
Novinka
PLA-LW tisková struna zelená 1,75 mm Filament PM 0,5 kg
Skladem
(1 ks)
391,74 Kč bez DPH
474 Kč
Měrná cena:
948 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLALW175PM05GN
PLA+ filament ARMY Ranger Grey 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(3 ks)
415,70 Kč bez DPH
503 Kč
Měrná cena:
503 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1RGY
PLA+ filament ARMY Woodland Green 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(2 ks)
415,70 Kč bez DPH
503 Kč
Měrná cena:
503 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1WGN
PLA+ filament Baby Blue 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
419,01 Kč bez DPH
507 Kč
Měrná cena:
507 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1BYBE
PLA+ filament Banana Yellow 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1BYW
PLA+ filament Bubblegum Pink 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
415,70 Kč bez DPH
503 Kč
Měrná cena:
503 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1BMPK
PLA+ filament Fresh Lime 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
415,70 Kč bez DPH
503 Kč
Měrná cena:
503 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1FLE
PLA+ filament Fresh Orange 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1FOE
PLA+ filament modrý 1,75 mm AnyCubic 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
258,68 Kč bez DPH
313 Kč
Měrná cena:
313 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
AC0071
PLA+ filament Navy Blue 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
419,01 Kč bez DPH
507 Kč
Měrná cena:
507 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1NBE
PLA+ filament Race Red 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
416,53 Kč bez DPH
504 Kč
Měrná cena:
504 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1RRD
Akce
PLA+ filament Skin 477C 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
391,74 Kč bez DPH
474 Kč
Měrná cena:
474 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1S477C
PLA+ filament Skin 478C 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
420,66 Kč bez DPH
509 Kč
Měrná cena:
509 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1S478C
PLA+ filament Skin 479C 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
415,70 Kč bez DPH
503 Kč
Měrná cena:
503 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1S479C
PLA+ filament Skin 480C 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
415,70 Kč bez DPH
503 Kč
Měrná cena:
503 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1S480C
PLA+ filament Sweet Mint 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
420,66 Kč bez DPH
509 Kč
Měrná cena:
509 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1SMT
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 19 z 25.
1
19
25
977
položek celkem
Nahoru