Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
PLA filamenty
, Strana 20
PLA 1,75 mm
PLA 2,85 - 3,00 mm
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
977
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
132
Kč
3849
Kč
1
132
3849
Na skladě
789
Akce
37
Novinka
6
Tip
1
Výprodej
17
Rozbalit filtr
Značky
3DLabPrint
10
3DXTECH
1
ABAFLEX
30
Anycubic
8
Aurapol
18
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
32
ColorFabb
1
Devil Design
62
Fiberlogy
50
Filament-PM
70
Filkemp
2
Fillamentum
44
Polymaker
36
Print With Smile
5
Prusa Research
37
Smartfil
141
Spectrum
430
Barva
béžová
26
bílá
90
bronzová
3
černá
85
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
11
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
22
oranžová
42
růžová
46
s třpytkami
53
stříbrná
25
svítí ve tmě
10
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
19
zelená
134
zlatá
21
žlutá
55
tělová
8
army
6
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
19
0,33 kg
1
0,5 kg
21
750 g
16
0,75 kg
39
0,85 kg
43
1 kg
776
1,5 kg
2
2 kg
14
2,5 kg
10
3 kg
4
3,3 kg
2
4,5 kg
3
5 kg
5
5,6 kg
3
850 - 1020 g
1
1,25 kg
3
8 kg
6
Průměr struny
1,75 mm
973
2,85 mm – 3 mm
1
Vlastnost filamentu
antistatický
1
brousitelný
10
certifikován pro styk s potravinami
86
samozhášivý
6
teplotně odolný
38
antibakteriální
10
termosensitivní
2
nízká hmotnost
28
z recyklátu
91
vysokorychlostní (High-Speed)
126
mechanicky odolný
57
Položek k zobrazení:
977
Výpis produktů
PLA+ filament Viva Magenta 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1MGA
PLA+ Tasty Pack (1,75 mm; 5x0,3 kg) Filament PM
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
794,21 Kč bez DPH
961 Kč
Měrná cena:
192,20 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
PLAP175PM15PCK
Akce
Výprodej
808 Kč
–28 %
PLN černý 1,75 mm 1 kg Filkemp
Skladem
(7 ks)
475,21 Kč bez DPH
575 Kč
Měrná cena:
575 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLN175FK1BK
Akce
Výprodej
808 Kč
–28 %
PLN šedý 1,75 mm 1 kg Filkemp
Skladem
(6 ks)
475,21 Kč bez DPH
575 Kč
Měrná cena:
575 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLN175FK1SGY
Akce
1 031 Kč
–3 %
PolyLight 1.0 LW PLA balsa filament 1,75 mm 3DLabPrint 1 kg
Skladem
(1 ks)
822,31 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena:
995 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175LB1B
Akce
1 031 Kč
–3 %
PolyLight 1.0 LW PLA dark filament 1,75 mm 3DLabPrint 1 kg
Skladem
(1 ks)
822,31 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena:
995 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175LB1DK
Akce
1 031 Kč
–3 %
PolyLight 1.0 LW PLA oranžový filament 1,75 mm 3DLabPrint 1 kg
Skladem
(1 ks)
822,31 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena:
995 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175LB1O
Akce
1 132 Kč
–12 %
PolyLight 1.0 LW PLA WACO červený filament 1,75 mm 3DLabPrint 1 kg
Skladem
(1 ks)
822,31 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena:
995 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175LB1WOR
Prusament PLA Army Green 1 kg (NFC)
Skladem
(7 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1AGNNFC
Prusament PLA Blend Lime Green 1 kg (NFC)
Skladem
(6 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1BLGNNFC
Prusament PLA Blend Viva La Bronze 1 kg (NFC)
Skladem
(5 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1BVLBENFC
Prusament PLA Galaxy Red 1 kg (NFC)
Skladem
(5 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1GRDNFC
Prusament PLA Chalky Blue 1 kg (NFC)
Skladem
(6 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1CHBENFC
Prusament PLA Opal Green 1 kg (NFC)
Skladem
(10 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1OGNNFC
Prusament PLA Pistachio Green 1 kg (NFC)
Skladem
(9 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1PGNNFC
Prusament PLA Pristine White 1 kg (NFC)
Skladem
(8 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1PWENFC
Prusament PLA Prusa Orange 1 kg (NFC)
Skladem
(7 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1POENFC
Výprodej
R-PLA filament Basalt grey 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(1 ks)
368,60 Kč bez DPH
446 Kč
Měrná cena:
446 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLA175SP1BGY
RePLA filament z recyklátu 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
280,17 Kč bez DPH
339 Kč
Měrná cena:
339 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLA175PM1NL
RePLA+ filament z recyklátu 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
259,50 Kč bez DPH
314 Kč
Měrná cena:
314 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAP175PM1NL
SILK tisková struna Dark Pink 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
415,70 Kč bez DPH
503 Kč
Měrná cena:
503 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
SILK175PM1DPK
SILK tisková struna Emerald Green 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
SILK175PM1EGN
SILK tisková struna Sky Blue 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
SILK175PM1SBE
SILK tisková struna Soft Pink 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
SILK175PM1SPK
Výprodej
SILK tisková struna Sunny Yellow 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
SILK175PM1SYW
Akce
799 Kč
–1 %
Tough PLA PolyMax filament červený 1,75 mm Polymaker 750 g
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
652,89 Kč bez DPH
790 Kč
Měrná cena:
1 053,33 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAM175PO75RD
Akce
799 Kč
–1 %
Tough PLA PolyMax filament žlutý 1,75 mm Polymaker 750 g
POSLEDNÍ KUS
(1 ks)
652,89 Kč bez DPH
790 Kč
Měrná cena:
1 053,33 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAM175PO75YW
VZOREK 15 metrů - NonOilen tisková struna 1,75 mm Fillamentum ekologická
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
115,70 Kč bez DPH
140 Kč
Měrná cena:
140 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VZNONO175FM15NL
VZOREK 20 METRŮ - PLA MINERAL brousitelný filament bílý 1,75 mm Fiberlogy
Skladem
(1 ks)
109,09 Kč bez DPH
132 Kč
Měrná cena:
132 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
VZPLAML175FB20WE
3DXSTAT ESD PLA filament antistatický černý 1,75 mm 3DXTECH 750 g
Na objednání EU
2 753,72 Kč bez DPH
3 332 Kč
Měrná cena:
4 442,67 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAESD175XT75BK
E.P. filament bílý 1,75 mm Smartfil 5600 g
Na objednání EU
2 801,65 Kč bez DPH
3 390 Kč
Měrná cena:
605,36 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
EP175SF56WE
E.P. filament bílý ivory 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednání EU
537,19 Kč bez DPH
650 Kč
Měrná cena:
650 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
EP175SF1IWE
E.P. filament černý 1,75 mm Smartfil 5600 g
Na dotaz
2 801,65 Kč bez DPH
3 390 Kč
Měrná cena:
605,36 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
EP175SF56BK
EASY PLA filament béžový 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
428,93 Kč bez DPH
519 Kč
Měrná cena:
610,59 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85BEG
EASY PLA filament bílý 1,75 mm Fiberlogy 2500 g výhodné balení
výhodné balení
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednání EU
1 079,34 Kč bez DPH
1 306 Kč
Měrná cena:
522,40 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB250WE
EASY PLA filament bílý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
467,77 Kč bez DPH
566 Kč
Měrná cena:
665,88 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85WE
1 521 Kč
–8 %
EASY PLA filament černý 1,75 mm Fiberlogy 2500 g výhodné balení
výhodné balení
Na dotaz
1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč
Měrná cena:
556 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB250BK
EASY PLA filament červený 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
465,29 Kč bez DPH
563 Kč
Měrná cena:
662,35 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85RD
EASY PLA filament grafitově šedý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
467,77 Kč bez DPH
566 Kč
Měrná cena:
665,88 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85GGY
EASY PLA filament grafitově šedý 1,75mm Fiberlogy 2500 g výhodné balení
výhodné balení
Na dotaz
1 080,17 Kč bez DPH
1 307 Kč
Měrná cena:
522,80 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB250GGY
Ovládací prvky výpisu
Načíst 40 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 20 z 25.
1
20
25
977
položek celkem
Nahoru