Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více o zásadách používání cookies naleznete
ZDE.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 601 166 313
info@materialpro3d.cz
Pro firmy
Blog
Materiálový slovník
REKLAMACE
Doprava a platba
O nás
Kontakt
International shipping
Moje objednávka
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Filamenty
Granulát
Resiny
3D tiskárny
3D skenery
3D příslušenství
Náhradní díly
Povrchová úprava
Nářadí a nástroje
Kurzy a školení
Dárky a dárkové poukazy
Robotické stavebnice
AKCE a DOPRODEJ
Novinky
Levné filamenty
Značky
3DLabPrint
3DXTECH
Advanced Graphene Products
Aurapol
Buddy3D
ColorFabb
CRC Industries Europe BV
Devil Design
EKO MB
Fengda
Fiberlogy
Filament-PM
Fillamentum
IGUS
Innovatefil
Magigoo
Materialpro3D
Photocentric
Polymaker
Print With Smile
ProtoPrint
Prusa Research
Recreus
REGSHARE
ROSA 3D Filaments
Smartfil
Spectrum
TriLAB
Verbatim
ZMORPH
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Filamenty
/
PLA
PLA filamenty
, Strana 3
PLA 1,75 mm
PLA 2,85 - 3,00 mm
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
121
položek celkem
Zavřít filtr
Cena
257
Kč
3849
Kč
1
257
3849
Na skladě
96
Akce
4
Novinka
0
Tip
1
Výprodej
1
Značky
3DLabPrint
2
3DXTECH
0
ABAFLEX
4
Anycubic
2
Aurapol
1
Bambu Lab
0
C-TECH GEMBIRD
6
ColorFabb
0
Devil Design
9
Fiberlogy
6
Filament-PM
7
Filkemp
0
Fillamentum
9
Polymaker
4
Print With Smile
0
Prusa Research
4
Smartfil
18
Spectrum
49
Barva
béžová
26
bílá
90
bronzová
3
černá
85
červená
86
dřevo
3
fialová
31
hnědá
29
matná
9
měděná
2
metalická
11
modrá
121
mramor
10
multicolor
8
natural
22
oranžová
42
růžová
46
s třpytkami
53
stříbrná
25
svítí ve tmě
10
šedá
109
transparentní
17
vysoký lesk
19
zelená
134
zlatá
21
žlutá
55
tělová
8
army
6
lithophane
1
Všechny
0
přírodní
5
bronzová, hnědá
1
Hmotnost bez obalu
?
0,25 kg
0
0,33 kg
1
0,5 kg
2
750 g
2
0,75 kg
4
0,85 kg
6
1 kg
99
1,5 kg
0
2 kg
3
2,5 kg
1
3 kg
0
3,3 kg
0
4,5 kg
0
5 kg
0
5,6 kg
0
850 - 1020 g
0
1,25 kg
0
8 kg
1
Průměr struny
1,75 mm
121
2,85 mm – 3 mm
0
Vlastnost filamentu
antistatický
0
brousitelný
0
certifikován pro styk s potravinami
14
samozhášivý
0
teplotně odolný
2
antibakteriální
2
termosensitivní
0
nízká hmotnost
4
z recyklátu
9
vysokorychlostní (High-Speed)
18
mechanicky odolný
5
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
121
Výpis produktů
PLA REFILL filament z recyklátu Signal Blue 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(3 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1SBE
PLA REFILL filament z recyklátu tmavě modrý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Skladem
(2 ks)
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1DBE
Akce
475 Kč
–9 %
PLA Refill modrá 1 kg Abaflex 1,75 mm
Skladem
(3 ks)
354,55 Kč bez DPH
429 Kč
Měrná cena:
429 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF1BE
PLA SafeGuard filament Baby Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
866,94 Kč bez DPH
1 049 Kč
Měrná cena:
1 049 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLASG175SP1BBE
PLA Silk filament Candy Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175SP1CYBE
PLA Silk filament modrý Indigo Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175SP1IBE
PLA Silk filament modrý Sapphire Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
599 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAS175SP1SBE
PLA Spectrum 5Pack Essentials(5x 0,25 kg)
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
1 032,23 Kč bez DPH
1 249 Kč
Měrná cena:
999,20 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA5PACK175SP125ES
PLA Spectrum 5Pack Premium (5x 0,25 kg)
Skladem u dodavatele
(13 ks)
784,30 Kč bez DPH
949 Kč
Měrná cena:
759,20 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA5PACK175SP125PM
PLA tisková struna Extrafill Sky Blue 1,75 mm 2500 g Fillamentum
Skladem
(1 ks)
1 352,07 Kč bez DPH
1 636 Kč
Měrná cena:
654,40 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM250SYBE
832 Kč
–4 %
PLA tisková struna modrá 1,75 mm 2 kg Filament PM
Skladem
(10 ks)
653,72 Kč bez DPH
791 Kč
Měrná cena:
395,50 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM2BE
PLA+ filament Baby Blue 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
420,66 Kč bez DPH
509 Kč
Měrná cena:
509 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1BYBE
PLA+ filament modrý 1,75 mm AnyCubic 1 kg
Skladem u dodavatele
(>15 ks)
258,68 Kč bez DPH
313 Kč
Měrná cena:
313 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
AC0071
PLA+ filament Navy Blue 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
353,72 Kč bez DPH
428 Kč
Měrná cena:
428 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAP175PM1NBE
Prusament PLA Chalky Blue 1 kg (NFC)
Skladem
(6 ks)
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PA1CHBENFC
SILK tisková struna Sky Blue 1,75 mm 1 kg Filament PM
Skladem
(1 ks)
372,73 Kč bez DPH
451 Kč
Měrná cena:
451 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
SILK175PM1SBE
EASY PLA filament modrý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
358,68 Kč bez DPH
434 Kč
Měrná cena:
510,59 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85BE
EASY PLA filament námořnická modř 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na dotaz
417,36 Kč bez DPH
505 Kč
Měrná cena:
594,12 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FB85NBE
PLA Crystal Clear Iceland Blue 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dotaz
544,63 Kč bez DPH
659 Kč
Měrná cena:
659 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM1CCIB
PLA Extrafill Wizard's Voodoo 1,75 mm 750 g Fillamentum
Na dotaz
709,92 Kč bez DPH
859 Kč
Měrná cena:
1 145,33 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM75WVO
PLA FiberSilk filament modrý metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g
Na objednání EU
742,98 Kč bez DPH
899 Kč
Měrná cena:
1 057,65 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAFS175FB85MBE
659 Kč
–2 %
PLA filament Extrafill Noble Blue 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na objednání z ČR
528,93 Kč bez DPH
640 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1NBE
PLA filament Extrafill Sky Blue 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dotaz
541,32 Kč bez DPH
655 Kč
Měrná cena:
655 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM1SBE
PLA filament Extrafill tyrkysový modrý 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na objednání z ČR
541,32 Kč bez DPH
655 Kč
Měrná cena:
655 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175FM1TBE
455 Kč
–12 %
PLA filament světle modrý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednání EU
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175SF1LBE
PLA filament Vertigo Starlight 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dotaz
657,02 Kč bez DPH
795 Kč
Měrná cena:
795 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM1VOST
Výprodej
PLA modrá 750 g Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
309,09 Kč bez DPH
374 Kč
Měrná cena:
498,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175AF75BE
PLA PolyTerra filament Arctic Teal 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Měrná cena:
557 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1ATL
PLA PolyTerra filament Ice 1,75 mm Polymaker 1000 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Měrná cena:
557 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1ICE
PLA PolyTerra filament safírově modrý 1,75 mm Polymaker 1000 g
Na dotaz
442,98 Kč bez DPH
536 Kč
Měrná cena:
536 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLAT175PO1BE
PLA REFILL filament z recyklátu modrý 1,75 mm Smartfil 1 kg
Na objednání EU
329,75 Kč bez DPH
399 Kč
Měrná cena:
399 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
RPLAR175SF1BE
PLA Refill modrá 750 g Abaflex 1,75 mm
Na objednání z ČR
228,10 Kč bez DPH
276 Kč
Měrná cena:
368 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLAR175AF75BE
PLA tisková struna Extrafill Baby Blue 1,75 mm 1 kg Fillamentum
Na dotaz
541,32 Kč bez DPH
655 Kč
Měrná cena:
655 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175FM1BBE
PLA tisková struna perlová modrá 1,75 mm 1 kg Filament PM
Na objednání z ČR
333,88 Kč bez DPH
404 Kč
Měrná cena:
404 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
PLA175PM1PBE
Akce
1 031 Kč
–3 %
PolyLight 1.0 LW PLA námořnicky modrý filament 1,75 mm 3DLabPrint 1 kg
Na dotaz
822,31 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena:
995 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175LB1NYB
Akce
PolyLight 1.0 LW PLA sky blue filament 1,75 mm 3DLabPrint 1 kg
Na dotaz
822,31 Kč bez DPH
995 Kč
Měrná cena:
995 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175LB1SB
Prusament PLA Azure Blue 1 kg (NFC)
Na dotaz
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175PA1ABENFC
Prusament PLA Blend Royal Blue 1 kg (NFC)
Na dotaz
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175PA1BRBENFC
Prusament PLA Gravity Grey 1 kg (NFC)
Na dotaz
619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Měrná cena:
749 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
PLA175PA1GRGYNFC
SILK tisková struna Deep Blue 1,75 mm 1 kg Filament PM
Na objednání z ČR
350,41 Kč bez DPH
424 Kč
Měrná cena:
424 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
SILK175PM1DBE
Ovládací prvky výpisu
Načíst 1 další
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 4.
1
3
4
121
položek celkem
Nahoru