Polybox II Polymaker - Uložný box na filamenty

Kód: POLYBOX
1 890 Kč 1 561,98 Kč bez DPH 1 890 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Polybox je optimální úložiště zaručující suché prostředí s velmi přesným vlhkoměrem

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Polymaker PolyBox™ je úložný box pro filamenty. Umožní Vám uložit filamenty v optimálním prostředí bez přístupu vlhkosti.

PolyBox obsahuje teploměr a vlhkoměr pro monitorování tiskových strun uvnitř boxu. Vlhkost je pohlcována velkými vysoušecími sáčky. PolyBox je vhodný zejména pro materiály nasákající vlhkost (hygroskopické) . např. pro PolySmooth (PVB), PVA nebo nylon, aj.  PolyBoxu je  velikostně uzpůsobený pro dvě 1 kg cívky nebo jednu 3 kg cívku. Použít můžete filamenty jak o průměru 1,75 mm, tak 2,85 mm.

Cívky umístěte na podpěrné tyče a konec filamentu vyveďte ven jedním ze 6 výstupních otvorů tak, aby vám vyústění filamentu Vám co nejlépe vyhovovalo a korespondovalo s Vaší tiskárnou. 

Vlastnosti:

  • 6 otvorů pro přívod filamentu (s gumovými zátkami)
  • Vodicí bowden pro filament dlouhý 150 cm
  • Cívka 2x 1 kg nebo cívka 1x 3 kg od Polymaker
  • Vestavěný termo-vlhkoměr
  • Vlhkost udržována pod 15%

Doplňkové parametry

Kategorie: Tiskové struny - filamenty
Hmotnost: 1.54 kg
Barva: multicolor
Průměr struny: 1,75 mm
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Podložka: 25 - 70°C
Pracovní teplota: 190 - 220°C

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Polymaker Logo

Polymaker je mezinárodní společnost zaměřená na 3D tisk. Vyrábí kvalitní 3D tiskové materiály a má pevně pod kontrolou každý úsek výrobního procesu. Díky rozmanité nabídce materiálů pro 3D tisk si značku snadno oblíbíte i Vy. V sortimentu Polymaker se snoubí velká odolnost a precizní zpracování plastů s neotřelým a inovativním přístupem, kladoucí důraz mimo jiné také na design. Díky svému přístupu je cílem Polymakeru dosáhnout toho, že se 3D tisk zařadí mezi běžné výrobní metody.

Společnost Polymaker je nadnárodní korporace se sídlem v Šanghaji s distribučními centry umístěnými v Severní Americe, Evropě i Asii. Jejich výrobky jsou dostupné po celém světě, což je důsledkem úzkých vztahů s místními distributory a prodejci. Polymaker je také pravidelným vystavovatelem na výstavách 3D tisku na 4 světových kontinentech.

Jádrem firmy Polymaker jsou jejich výzkumné a vývojové laboratoře, kde jsou všechny materiály vyvíjeny a podrobovány přísné kontrole tak, aby bylo dosaženo špičkové kvality. Zařízení pro přesné testování zajišťuje neustále nové pokroky ve vývoji. S využitím nejmodernějších technologií měří kulatost a průměr vláken mnohokrát za sekundu, monitorují procesy a dodržují přísné tolerance. 

V jejich nabídce můžete nalézt kromě obvyklých filamentů i ty speciální jako jsou Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a další. 

Kontaktujte nás, máte-li zájem o materiál tohoto výrobce.