3DLAC sprej

3 hodnocení
 

Sprej pro lepší přilnavost výtisků k podložce - Anti Warping Spray

Dostupnost Objednáno
395 Kč / ks
326,45 Kč / ks bez DPH
   
Kód produktu 1372
Kategorie Nástroje a pomůcky
 

 

Revoluční 3DLAC pro lepší adhezi podložky

Tento lak je speciálně vyvinutý španělskou firmou pro zvýšení přilnavosti povrchu u tiskáren s vyhřívanou podložkou.

Hledáte spolehlivý prostředek, kterým dosáhnete fixace filamentu k podložce bez zbytečné námahy, bez nepříjemného zápachu a také za velice příznivou cenu? 3DLac je řešením! Jedno balení o objemu 400 ml Vám vystačí na  300 - 400 aplikací v závislosti na velikosti podložky. Jednoduchým nanesením získáte bezproblémové uchycení tištěného filamentu k podložce. Vyzkoušeno pro PLA, PET, ABS, ASA, Flexfill, Wood a Bronze fill, NGEN, XT a XT-CF20 a další. '

Pro své jedinečné vlastnosti plně nahrazuje Kaptonovou pásku, lepidla, juice a další možné alternativy přichycení filamentu k podložce.

Lak nastříkejte na podložku (sklo, zrcadlo) ze vzdálenosti 20 cm. Povrch není po zaschnutí laku lepkavý, ale přesto po zahřátí podložky zajistí perfektní přichycení první vrstvy tisku ke sklu a zamezí nežádoucím posuvům či odtržení v průběhu tisku. Po skončení tisku nechte podložku vychladnout pod 30°C a poté můžete hladce sundat Váš výtisk. Není potřeba žádné větší síly, či použití nástrojů - stupeň adheze totiž závisí na teplotě podložky. Výrobky z ABS se díky smršťování materiálu od podložky oddělí sami.


Výrobek je bez parfemace. Pro snadné odstranění omyjte podložku vodou.

Upozornění: Nádoba je pod tlakem a její obsah je hořlavý! Při práci prosím dodržujte pokyny na etiketě výrobku.

Použití: Lak nastříkejte na podložku se vzdálenosti 20 cm. Po zahřátí podložky, výtisk bude přichycen ke sklu. Po dokončení tisku, nechejte podložku vychladnout a můžete hladce sundat Váš výtisk.

Složení: ISOPROPYL, ALKOHOL, MERHYAL, ISOBUTANE, PROPANE, VP/COPOLYMER, ALCOHOLDENAT. Tento produkt neobsahuje složky jako PBT/vPvB.

 

Hmotnost 0.4 kg
Objem 400 ml

Použití a test 3D LAC


Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PM Avatar autora Povrch 31.7.2018 02:22
Dobrý den, ve článku se píše o skle, zrcadle. Je sprej vhodný i na ocelový povrch (Průša)
M Avatar autora 7.8.2018 12:06
Ocelový (i hliníkový) povrch Vaší tiskárny lac nijak nepoškodí. Vhledem k porozitě povrchu však nezaručujeme tak dobrou přilnavost, jaké lze s tímto přípravkem dosáhnout u skleněné podložky.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5,0 3 hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
3DLAC sprej pro zvýšení přilnavosti k podložce materialpro3D.cz 3DLAC sprej pro zvýšení přilnavosti k podložce materialpro3D.cz
5
JH Avatar autora | 8.1.2019
původně jsem tiskl na kaptonovou folii a tisky s menší styčnou plochou se občas odlepily i při použití raftu. I při velmi lehkém nástřiku 3D Lacu je přilnavost naprosto ideální a problém se separací jsem už neměl. Po vychladnutí je i odlepení od podložky za použití špachtle bezproblémové. Byl jsem mile překvapen z funkčnosti.
3DLAC sprej pro zvýšení přilnavosti k podložce materialpro3D.cz 3DLAC sprej pro zvýšení přilnavosti k podložce materialpro3D.cz
5
VS Avatar autora | 2.11.2018
Vynikající přilnavost pro 1. vrstvu. Po vystydnutí podložky lze výtisk lehce oddělit. Lehký nástřik vydrží i na několik tisků. Doporučuji.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.