Adhezivní tekutý přípravek pro 3D tisk Devil Design 110ml

Kód: DEVILPEN
238 Kč 196,69 Kč bez DPH 216,36 Kč / 100 ml
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Tekutý přípravek pro lepší přilnavost modelů na tiskovou podložku. 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Devil Design představuje nový produkt - tekuté lepidlo na tiskové podložky (110 ml). Jedná se o přípravek pro lepší přilnavost povrchu v závislosti na teplotě - adhezivita roste se zvyšováním teploty podložky. Po dokončení tisku, poté co vychladne podložka, lze model opět snadno sejmout z tiskové podložky. Jedná se o kapalný prostředek. Neobsahuje tedy žádný plyn a je šetrný k životnímu prostředí. Během tisku nezapáchá, naopak má příjemnou vanilkovou vůni. 

Produkt je rozpustný ve vodě a  snadno se čistí. Zvýšení adheze je odzkoušeno pro materiály: PLA, PLA-ST, ABS, ABS+, ABS-T, HIPS, ASA, TPU, PET-G.

Návod k použití:
1. Vyčistěte tiskovou plochu tiskárny. Ujistěte se, že na tiskové podložce je teplota nižší než 50°C!
2. Adhezivní tyčinku Devil Design několik vteřin protřepejte, poté jej naneste na (nevyhřátou) tiskovou podložku. Po odšroubování víčka naleznete houbičkový aplikátor, kterým docílíte velmi přesného nanášení jen tam, kde opravdu potřebujete.
3. Vyčkejte cca 2 minuty, než povrch zcela uschne, teprve poté vyhřejte podložku na požadovanou teplotu. Teplotu volte dle zvoleného typu filamentu. Orientovat se můžete dle doporučených pracovních teplot tekutého lepidla Devil Design viz tabulka níže.
Je-li podložka vyhřátá, můžete začít tisknout.
4. Po tisku 3D objektu vyčkejte, než se tisková podložka ochladí. Model by měl jít po tisku po vychladnutí snáze sejmout z podložky. 

Doporučená teplota podložky dle typu materiálu:

ABS, ABS+ 90°C - 100°C
ASA 90°C - 100°C
HIPS 90°C - 100°C
PLA 50°C - 60°C
PET-G 70°C - 80°C
TPU 20°C - 80°C


Množství v lahvičce Vám vystačí na dlouhou dobu, podle četnosti použití a velikosti tiskové plochy pro řádově několik kilogramů filamentu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky pro 3D tisk
Hmotnost: 0.15 kg
Objem: 110 ml
Objem: 110 ml

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 2.6.2023
+ Funguje jak má

5
Avatar autora | 15.1.2023
+ Super
+ Tisku PET-G a nemusím mít strach ze se tisk odlepí. A po vychladnutí se výtisk da snadno sundat. Tisku na sklo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo

Devil Design je evropský výrobce plastových strun pro 3D tisk. Společnost byla založena v roce 2012 a v roce 2014 zahájila výrobu vlastního vlákna používaného v 3D tiskárnách. 

Mnoho věcí se s postupem času změnilo. Více zkušeností, lepší znalosti, různí lidé, vhodné vybavení, nebo i sídlo firmy. Je tu však jedna věc, která se nemění. Od samého počátku existence společnosti byla naprostou prioritou otázka kvality. Firma se snaží poskytovat zákazníkům špičkové materiály při zachování dobré ceny.

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, díky kterým jsou struny vysoce kvalitní, bez bublin a neobsahují žádné nečistoty, které by mohly způsobovat potíže při tisku. Průměr a tvar strun je testován během výrobního postupu a díky tomu výrobce garantuje fixní průměr každé struny. Pro zachování nejvyšší kvality materiálu je každá cívka vakuově zabalena společně s vysoušecím sáčkem a vložena do kartonové krabice a doplněna o štítek popisující obsah. Výrobce též uvádí doporučené nastavení pro 3D tisk. 

Výrobce Devil Design uvádí na trh filamenty o průměru 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v široké škále barev.

Máte-li zájem vyzkoušet materiály od tohoto výrobcem napište nám o vzorky zdarma (využijte kontaktní formulář).