INNOVATEFIL PP SUPPORT filament přírodní 1,75 mm 700 g

Kód: PPS175IF70NL
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Díky novému PP SUPPORT od výrobce INNOVATEFIL můžete využívat vlastností polypropylenu k tisku podpěr. Některé tradiční materiály využívané k tisku podpěr (PVA, BVOH, HIPS atp.) nebylo možné použít při tisku z polypropylenu, neboť polypropylen k nim nepřilnává. Tento problém je nyní vyřešen prostřednictvím tohoto unikátního materiálu.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

INNOVATEFIL® PP SUPPORT

Jedná se o podpůrný materiál pro tisk z PP (polypropylenu). Tento materiál je zcela výjimečný v tom, že usnadní výrobu složitých dílů zejména v průmyslovém sektoru, jehož cílem jsou především špičkové produkty vhodné ke zvyšování efektivity průmyslových linek. Jednou z četných výhod tohoto materiálu je snadnost užití. Té je dosaženo díky tomu, že INNOVATEFIL® PP SUPPORT je přelomový v tom, že jej lze snadno odstranit z hotového výrobku, a je tak eliminována potřeba jakékoli formy ředění. V kratším čase tak lze dosáhnout bezchybného povrchu bez nutnosti dalšího opracování.

Průměr: 1,75 mm (±0,03)
Pracovní teplota: 205-220 °C
Teplota podložky: 50-60 °C

Velikosti balení: M 700 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tiskové struny - filamenty
Hmotnost: 1 kg
Barva: natural
? Hmotnost bez obalu: 0,7 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Vlastnost filamentu: pro tisk podpor
Pracovní teplota: 205-220 °C
Podložka: 50-60 °C
Tolerance/průměr: ±0,03 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produktová řada velmi specializovaných tiskových materiálů od španělské společnosti Smart materials 3D, která nabízí také produkty řady Smartfil. Obě tyto řady jsou dostupné na našem eshopu. 

Od řady Innovatefill naleznete v naší nabídce např. Polykarbonát, Kopolyester, Peek, Ultem, Hydrosoluble - vodourozpustný, TPU Hardness a další. 

Smart Materials 3D

Smart materials 3D je společností zaměřenou na inovace, specifická řešení produktů i služeb.  Firma se zabývá neustálým výzkumem a vývojem nových produktů, služeb, idejí a aplikací. To vše přináší konkurenční výhodu pro zákazníky i obchodní partnery. Sází především na kvalitu a přísnou kontrolu celého procesu výroby. Firma má vlastní výrobní proces a nedováží produkty z jiných zemí k další distribuci. Bere v potaz udržitelnost a dopad na prostředí - splňuje všechny ekologické standardy a nařízení a omezuje plýtvání energiemi.