S-FLEX filament 90A deep black 1,75mm Spectrum 0,25kg

Kód: FLEX175SP25DBK
431 Kč 356,20 Kč bez DPH 1 724 Kč / 1 kg
4-5 týdnů
Můžeme doručit do:
15.5.2023
Položka byla vyprodána…

SFLEX - flexibilní tisková struna černá 1,75 mm Shore tvrdost 90 A, RAL 9017

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Spectrum S-Flex 90A je filament určený pro 3D tisk na FDM tiskárně, který umožňuje vyrábět flexibilní objekty mnohem jednodušším způsobem než s jinými materiály tohoto typu. Vhodné složení materiálu zajišťuje dobrou přilnavost jak mezi vrstvami, tak mezi tištěným prvkem a tiskovou podložkou. Vzhledem k odolnosti vůči uhlovodíkům a dobré pojivosti mezi vrstvami, výtisky z S-flex filamentu odolají provozním kapalinám a zajistí co nejlepší těsnost. Kromě tohoho, lze výtisky vhodně použít také jako komponenty pro pohlcení energie a tedy na výrobu různých druhů nárazníků nebo tlumičů vibrací.

Přednosti S-Flex 90A:

S flexibilním materiálem Spectrum S-Flex 90A můžete:

  • vyrábět těsnění s vysokou chemickou odolností,
  • vyrábět předměty, které mají být použity jako absorbenty energie,
  • tisknout bez výraznějšího snížení rychlosti tisku nebo navíjení vlákna kolem hnacího kolečka extruderu,
  • tisknout bez smršťování materiálu a deformací.

Tisková struna je navinuta na čisté, průhledné cívce. Každá cívka obsahuje informace o typu materiálu, průměru a doporučené teplotě tisku. Vlákno je vakuově baleno s absorbérem vlhkosti. Návod k použití uvnitř. Celý výrobek je balen v originálním balení firmy Spectrum Filaments.

Doplňkové parametry

Kategorie: TPU
Hmotnost: 0.55 kg
Barva: černá
? Hmotnost bez obalu: 0,25 kg
Průměr struny: 1,75 mm
? Tvrdost materiálu: 90 A
Vlastnost filamentu: flexibilní
Pracovní teplota: 220±10°C
Podložka: 0-60°C
Tolerance/průměr: ±0,03 mm
Tvrdost materiálu (Shore): 90A
RAL: 9017
Položka byla vyprodána…

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JK Avatar autora | 6.8.2019
Z měkkého filamentu potřebuji relativně minimum věcí, proto mi vyhovovalo malé balení. Materiál mne velmi příjemně překvapil. Tisk na Anycubic Mega-S naprosto bez problémů - jediná komplikace byla protlačit měkký filament senzorem. Extruder s ním problémy neměl. Tisk na 225 °C zcela bez zápachu, velmi dobrá přilnavost materiálu k Ultrabase podložce i mezi vrstvami. Tisk bez retrakce - nemá smysl, materiál by se pouze táhl. Tenké struny jsou překvapivě pevné a nejjednodušší je ustříhnout. Materiál je docela odolný - tiskl jsem např. doraz vrtule na model se sklápěcím pohonem, který nahrazoval původní praskající doraz, vystružený z puku. Funguje perfektně, i když materiál je o dost měkčí než původní guma z puku, tak je odolný, po nárazech vrtule ani stopa po opotřebení. Dále jsem tiskl např. adaptér pro možnost nafukovat gumový člun s velkým ventilem kompresorem se zakončením s průměrem pro matraci. Pro takový kónický špunt s otvorem je tvrdost ideální. Černá barva je opravdu černá, povrch je víceméně lesklý. Doručeno během 2 dnů, plná spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Spectrum Filaments

Společnost Spectrum Group sro se sídlem v obci Pęcice blízko Varšavy byla založena koncem května 2015. Společnost zahájila činnost související s výrobou spotřebního materiálu pro 3D tiskárny pracující v technologii FFF/FDM pod značkou Spectrum Filaments.

Spectrum Group je rodinná firma, která je připravena reagovat na požadavky zákazníků a zároveň nabízet výrobní kapacity jednoho z největších výrobců v Polsku. Hlavním cílem společnosti je nabídka vysoce kvalitních produktů při zachování atraktivních cen a stálé dostupnosti. 

V roce 2017 byla tato společnost oceněna čestným titulem SPOLEHLIVÁ ZNAČKA.

SPOLEHLIVÁ ZNAČKA je oceněním pro zákaznicky orientované společnosti zaměřené na společenskou odpovědnost, profesionalitu v obchodní činnosti a vysokou kvalitu nabízených produktů a služeb.

Produkty Spectrum Filaments jsou vysoce kvalitní tiskové struny, které umožňují každému uživateli objevit plný potenciál 3D tisku a přenést vlastní projekty do reálného světa. Široká škála materiálů a pestrá nabídka barev nejsou jedinými výhodami značky Spectrum.

Mimořádná kvalita materiálů a pozornost věnovaná detailům ve výrobním procesu umožňují, aby si vlákna Spectrum dlouhodobě udržovala syté barvy, „spolupracovaly“ s uživatelem a usnadňovaly práci s 3D tiskárnou. Důležitým faktorem procesu výroby tiskových strun značky Spectrum jsou přísné testy, které předcházejí jejich uvedení na trh.