Original Prusa i3 MK2.5 to MK2.5S upgrade kit

 

Balíček pro upgrade, který obsahuje díly pro přestavbu původní tiskárny Prusa i3 MK2.5 na Original P3 i3 MK2.5S. Upgrade zahrnuje kompletně rafinovaný extrudér a nový senzor.

Dostupnost Vyprodáno - nedostupné u dodavatele
Měrná cena 499 Kč / 1 ks
499 Kč / ks
412,40 Kč / ks bez DPH
   
Kód produktu MK25-MK25S-SELF
Značka Prusa Research
Webová stránka značky prusa3d.com/
Kategorie 3D tiskárny Průša a upgrady
 

Co získáte v rámci této aktualizace?
NOVÉ SENZOROVÉ vlákno
Senzor v předchozí generaci nepracoval s některými typy vláken zcela správně. Nový hybridní senzor využívá optický prvek, který je spínán jednoduchou mechanickou pákou. Proto není náchylný na barvu nebo typ vlákna (může být tichý transparentní) a nehrozí riziko mechanické únavy způsobené častými změnami vlákna.

JEDNODUCHÁ údržba
Vzhledem k tomu, že extrudér je kompletně přepracován, není nutné jej demontovat, pokud chcete vyměnit trysku nebo trubku PTFE. Motor trysek a vytlačovacího stroje jsou nyní mnohem blíže k ose X, což znamená méně vibrací a lepší kvalitu tisku.

LEPŠÍ CHLAZENÍ
Díky zdokonalenému provedení celého extruderu se zlepšil průtok vzduchu, což vedlo k účinnějšímu chlazení tiskárny. Současně jsme se zaměřili na lepší chlazení tištěných objektů, což činí tiskárny MK3S / M2.5S vhodnějšími pro tisk flexibilních materiálů.

Balíček zahrnuje:
Senzor IR kabelů + kabeláž
PTFE trubice
Fan-Shroud-black (plastový potisk z ABS)
Šrouby a matky
textilní rukáv
300 g černého PETG filamentu pro vytlačování dílů extrudéru

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Prusa Research logo

Prusa Research je česká firma vyrábějící 3D tiskárny. Byla založena v roce 2009 Josefem Průšou, vývojářem v RepRap projektu. Všechny tiskárny produkované společností jsou opensource – jejich konstrukční plány jsou plně k dispozici online a kdokoliv je může použít a tak např. vylepšit stávající tiskárnu.

Tiskárny z dílny Prusa Research se během posledních let staly oblíbenými nejen v České republice, ale i po celém světě. Mimo tiskáren využívající FDM technologii tisku, se jejich nabídka zaměřuje i na další odvětví 3D tisku. Aktuálně je v nabíce i SLA tiskárna pro tisk UV pryskyřic. Firma také nabízí vlastní značku tiskových strun, tzv. Prusament.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.