Eshop nadále přijímá objednávky a jsou odesílány bez zbytečného odkladu. Prodejna na Minské je od 1.3.2021 otevřena v čase od 9:00 - do 15:30 - pouze pro vyzvednutí, již objednaného zboží a zaplaceného zboží (nařízení vlády). Platí do odvolání vládního nařízení.

Bofa

Webová stránka značky: Bofa
 

Britská společnost BOFA International s.r.o. je světovým lídrem ve výrobě a distribuci odsávacích zařízení a filtrace. Je považována za jedničku v průmyslovém odvětví. Zabezpečuje výrobu odsávacích jednotek, které jsou spolehlivé, vysoce kvalitní, nízkonákladové a plně čerpají z více než 25 let zkušeností a odborných znalostí v oblasti laserů, elektroniky a strojírenství. Ale také z oblasti 3D tisku.

Jejich nabídka odsávacích zařízení zahrnuje filtrační jednotky i veškeré příslušenství včetně náhradních filtrů, odsávacích ramen a hadic, tlumících boxů atd.Odsávací jednotky BOFA jsou navrženy pro efektivní záchyt a odstranění potenciálně škodlivých výparů vznikajících například u 3D tisku filamentů (ABS, Nylon, Vinyl,..), při ručním pájení atp. Přenosné jednotky jsou dodávány s odsávacím ramenem a instalační sadou. 

Filtrační zařízení BOFA již nejsou v naší nabídce a nelze je proto objednat.

Žádné produkty od výrobce Bofa nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o zásadách používání cookies naleznete ZDE.