ABS filament 1,75 mm bílý Verbatim 1 kg

Kód: ABS175VE1WE
685 Kč 566,12 Kč bez DPH 685 Kč / 1 kg
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Verbatim tisková struna ABS, white, 1,75 mm, 1 kg

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Tato 3D struna ABS VERBATIM v bílé barvě vám díky svým skvělým vlastnostem zajistí stejnoměrnost podávání, stabilní výsledky 3D tisku i následnou opracovatelnost (postprocessing).

ABS je kopolymerová směs styrenu, akrylu a butadienu. Tento materiál je velmi odolný, nárazuvzdorný. Výtisky mají lesklý vzhled a pro hladký povrch bez viditelných tiskových vrstev jej můžete chemicky leštit pomocí acetonu. K dosažení nejlepších výsledků je doporučená teplota tisku mezi 230-240 °C a teplota tiskové podložky 70 °C.

Každá cívka je dodávána ve vakuovém balení s vysoušecím sáčkem pro zachování svých tiskových vlastností. Pro otevření doporučujeme skladovat opět v suchém prostředí.

Hmotnost cívky včetně obalu je 1,4 kg.

ENG

Thanks to its great properties, this 3D VERBATIM 3D filament in white will ensure uniformity of feeding, stable 3D printing results and subsequent workability (postprocessing). ABS is a copolymer mixture of styrene, acrylic and butadiene. This material is very durable, impact resistant. The prints have a glossy appearance and can be chemically polished with acetone for a smooth surface without visible print layers. For best results, a print temperature of between 230-240 °C and a platen temperature of 70 °C is recommended. Each spool is supplied in a vacuum package with a desiccant bag to maintain its printing properties. After opening, we recommend storing again in a dry environment.

The weight of the spool including the packaging is 1.4 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS 1,75 mm
Hmotnost: 1.5 kg
Barva: bílá
? Hmotnost bez obalu: 1 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Pracovní teplota: 200 – 240°C
Podložka: 80 – 100°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Tisková rychlost: 30 mm/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Verbatim

V latině slovo verbatim znamená „doslova“. Už od založení této japonské společnosti symbolizuje její název základní myšlenku spojující její produkty – poskytovat přesné, bezchybné výrobky.

Verbatim je celosvětově známou a uznávanou značkou, která se prodává ve více než 120 zemích světa. Jako součást skupiny Mitsubishi Chemical Group, jednoho z předních světových výrobců plastů, využívá společnost Verbatim rozsáhlých možností výzkumu a vývoje, které přinášejí nesčetné inovace utvářející dnešní trh v technických oborech a rozšiřují tak neustále portfolium své značky o další oblasti, jako nyní o 3D tisk.

Tiskové struny od Verbatimu vynikají svým kvalitním zpracovnám a přesností. Je tak zajištěno rovnoměrné podávání filamentu do tiskárny a Vy tak můžete tisknout bez obav z chyb. 

Výrobce Verbatim nabízí struny klasické jako PLA, ABS na kilových cívkách, ale i speciální BVOH a PRIMALLOY na cívkách o hmotnosti 500 gramů. To vše o průměrech 1,75 mm a 2,85 mm.