Pozvánka na MSV v Brně 7.-11.10.2019

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě ne kterém nemůže chybět ani naše společnost Solidify 3D, s.r.o., která vlastní e-shopy Materialpro3d.cz a Materialpro3D.sk.

 
Hlavním tématem letošního MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. Do tohoto oboru do jisté míry zapadá i odvětví aditivní výroby a 3D tisku. Technologie budou letos soustředěny v pavilonu A1 (rotundě) hned u hlavního vstupu do areálu výstaviště. Náš stánek najdete uprostřed haly. Zveme Vás k návštěvě veletrhu a našeho stánku, kde Vám představíme novinky v technických materiálech i 3D tisku. Tešíme se na Vás.
 

Na mezinárodním strojírenském veletrhu představíme 3D tiskárny firmy Photocentric, které získávají ve světě prestižní ocenění v kategorii DLP 3D tiskáren a novinku na trhu jednu z největších 3D tiskáren DLP - Magna - s tiskovými parametry 510x280x350mm. 

Z materiálů pro 3D tisk zejména novinky a technické materiály značek Smartfil a Inovatefil. K dispozici budeme mít též vzorky materiálů těchto strun - magneticky detekovatelné, plněnéých karbonovým vláknem, antistatické, otěruodolné, certifikované pro styk s potravinami, UV stabilní a jiné. Neváhejte si o ně říci.  

LC_Magna_Sideview

Zakoupit vstupenky můžete ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení