Dárkový poukaz na nákup v hodnotě 1500,- Kč

Kód: KUPON1500
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH 1 500 Kč / 1 ks
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Praktický dárek pro každého 3D tiskaře - voucher pro nákup filamentů a dalšího zboží na materialpro3d.cz

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Dárkový poukaz je ideálním řešením, pokud chcete obdarovat Vaše blízké a nejste si jistí, co konkrétně z našeho sortimentu by jim udělalo radost. Jednoduše zakupte poukazy v libovolných hodnotách a nechte výběr přímo na nich. 

Kupon lze použít na nákup filamentů, resinů, příslušenství či služeb na našich stránkách materialpro3d.cz. Lze jej také uplatnit přímo v naší prodejně u Brna na adrese Česká 182, Brno - venkov. 

Po objednání tohoto kuponu Vám zašleme dárkový poukaz opatřen unikátním kódem v elektronické či tištěné verzi. V případě, že upřednostňujete zaslání poukazu elektronicky, zvolte jako dopravu "osobní odběr" a emailovou adresu pro zaslání uveďte do poznámky v objednávce. 

Podmínky použití dárkového poukazu:

  • Dárkový poukaz (dále jen poukaz) je určený k úhradě nákupu zboží či služeb na stránkách www.materialpro3d.cz nebo na provozovně tohoto e-shopu na adrese Česká 182, Brno - venkov. 
  • Každý poukaz je opatřen unikátním kódem.
  • Hodnota uvedená na poukazu bude po ověření platnosti unikátního kódu odečtena z ceny nákupu.
  • Poukaz není směnitelný za peníze. Jeho hodnotu lze vyčerpat pouze jednorázovým nákupem, po němž se poukaz stává neplatným a případný nevyčerpaný zůstatek propadá.
  • Poukaz je platný 6 měsíců od data zakoupení a jeho nákupem souhlasíte s Podmínkami použití dárkového poukazu.
  • Poukaz nemůže být nahrazen v případě ztráty či poškození.
  • Poukaz není určen k přeprodeji třetím osobám či jiným komerčním účelům. Nepřebíráme odpovědnost za případné škody vzniklé třetím osobám v případě porušení Podmínek použití poukazu.
  • Poukaz je standardně dodáván v tištěné verzi. V případě, že Vám postačí elektronická verze poukazu, vyberte při volbě dopravy "Osobní odběr" a napište do poznámky k objednávce emailovou adresu, na kterou si přejete dárkový poukaz zaslat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky a dárkové poukazy
Hmotnost: 0.001 kg
Typ dárku: Poukazy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Materialpro3D je obchodní značkou brněnské společnosti Solidify 3D, s.r.o., která vznikla v souvislosti s otevřením stejnojmeného e-shopu věnovanému prodeji materiálu do 3D tiskáren a prodejem vlastních produktů vytvořených pomocí 3D tisku. Značka Materialpro3D má svoji provozovnu na adrese Česká 182, Brno - venkov, kde je možné nabízené produkty zakoupit.

Společnost Solidify 3D, s.r.o se sídlem v Brně (na adrese v Brně, Blatného 18, nelze vyzvedávat zboží, náš showroom a sklad najdete zde) se aktivně se zabývá vývojem zařízení pro podporu 3D tisku pro průmyslovou výrobu a doplňkových zařízení. Další náplní je školící činnost v oblasti 3D technologií - algoritmické modelování, 3D optická digitalizace, modelování pro 3D tisk.

Společnost také zprostředkovává služby: optické digitalizace objektů (3D skenování), reverzního inženýrství, výrobu dílů SLM technologií (tisk z kovu), celobarevného 3D tisku ze sádrokompozitního prášku a tisk technologií SLS. Více na www.solidify3D.cz

solidify3D_COLOR-15