Tryska rubínová Olsson Ruby M6 0,4/1,75

Kód: TRYRU04175O
3 400 Kč 2 809,92 Kč bez DPH 3 400 Kč / 1 ks
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Speciální velmi kvalitní mosazná tryska s rubínovou koncovkou tryska 0,40 mm se závitem M6 pro tisk širokého spektra filamentů (1,75 mm) včetně těch abrazivních 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Tato speciální odolná tryska s rubínem Olsson Ruby společnosti 3DVERKSTAN je speciálně navržena tak, aby dokázala tisknout vysoce abrazivní materiály a přitom stále měla vynikající tepelnou vodivost mosazi vhodná pro celou řadu 3D tiskáren s hotendem E3D V6 (včetně tiskáren Průša - PrusaResearch).

Tryska je použitelná pro tisk většiny filamentů. PLA, ABS, CPE, PET(G), Nylon a kompozitní materiály s příměsí abrazivních látek včetně karbonových a skleněnýách vláken a dalších.

Tryska je doplněna rubínovou koncovkou, díky které ji neobrousí ani nejtvrdší 3D tiskové materiály. Původně byla navržena pro tisk Boron Carbide (B4C), třetího nejtvrdšího materiálu vůbec.

Pro další informace navštivte přímo stránku výrobce www.olssonruby.com.

UPOZORNĚNÍ: Trysku Olsson Ruby prosím vyměňujte jen dle oficiálních instrukcí. V opačném případě hrozí poškození trysky!

 Více o tom, jak vybrat trysku a proč je pro výsledný výtisk důležitá najdete zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Hotendy a trysky
Hmotnost: 0.008 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Průměr trysky: 0,4 mm
Typ materiálu: mosaz
Typ součástky: Tryska
Typ tiskárny: FDM
Vhodný pro 3D tiskárnu: Originál Prusa i3 MK2 / MK2S / MK3 / MK3S
Pro průměr struny: 1,75 mm
Průměr trysky: 0,4 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Materialpro3D je obchodní značkou brněnské společnosti Solidify 3D, s.r.o., která vznikla v souvislosti s otevřením stejnojmeného e-shopu věnovanému prodeji materiálu do 3D tiskáren a prodejem vlastních produktů vytvořených pomocí 3D tisku. Značka Materialpro3D má svoji provozovnu na adrese Česká 182, Brno - venkov, kde je možné nabízené produkty zakoupit.

Společnost Solidify 3D, s.r.o se sídlem v Brně (na adrese v Brně, Blatného 18, nelze vyzvedávat zboží, náš showroom a sklad najdete zde) se aktivně se zabývá vývojem zařízení pro podporu 3D tisku pro průmyslovou výrobu a doplňkových zařízení. Další náplní je školící činnost v oblasti 3D technologií - algoritmické modelování, 3D optická digitalizace, modelování pro 3D tisk.

Společnost také zprostředkovává služby: optické digitalizace objektů (3D skenování), reverzního inženýrství, výrobu dílů SLM technologií (tisk z kovu), celobarevného 3D tisku ze sádrokompozitního prášku a tisk technologií SLS. Více na www.solidify3D.cz

solidify3D_COLOR-15