PLA filament 2,85 mm bílý Verbatim 1 kg

Kód: PLA285VE1WE
699 Kč 577,69 Kč bez DPH 699 Kč / 1 kg
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Verbatim tisková struna PLA, white, 2,85 mm, 1 kg

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

Tato 3D struna PLA od společnosti VERBATIM v bílé barvě vám díky svým skvělým vlastnostem zajistí stejnoměrnost podávání, stabilní výsledky 3D tisku i následnou opracovatelnost (postprocessing).

PLA je bioplastický materiál vyrobený z kyseliny polymléčné na bázi přírodních kukuřičných vláken. Neobsahuje těžké kovy, ftaláty ani BPA a je plně biologicky odbouratelný. Přes svůj přírodní původ surovin výtisk z PLA vykazuje skvělé tiskové vlastnosti. Tisk z PLA je velmi snadný, nevyžaduje vyhřívanou tiskovou podložku, není náchylný k deformacím jako jiné běžně používané filamenty a výsledný výtisk odolá dlouhodobě teplotám až 58°C. 

Každá cívka je dodávána ve vakuovém balení s vysoušecím sáčkem pro zachování svých tiskových vlastností. Pro otevření doporučujeme skladovat opět v suchém prostředí.

Hmotnost cívky včetně obalu je 1,4 kg.

ENG

This PLA filament from VERBATIM in white color can offer stable models and easy postprocessing due to its good properties.

PLA is a bioplastic material made from polylactic acid-based on natural corn fibers. It does not contain any heavy metals, phthalates or BPA and is fully biodegradable. Despite its natural origin of raw materials, the PLA print has excellent printing properties. Printing from PLA is very easy, does not require a heated bed, is does not deform like other commonly used filaments, and the final product can withstand temperatures of up to 58 °C for a long period of time.

Each spool is supplied in a vacuum package with a moisture absorber to maintain its printing properties. After opening, we recommend storing again in a dry environment.

The weight of the spool including the packaging is 1.4 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: PLA 2,85 - 3 mm
Hmotnost: 1.5 kg
Barva: bílá
? Hmotnost bez obalu: 1 kg
Průměr struny: 2,85 mm – 3 mm
Pracovní teplota: 200 – 220°C
Podložka: 50 - 60°C
Tolerance/průměr: +/- 0,03 mm
Tisková rychlost: 30 mm/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Verbatim

V latině slovo verbatim znamená „doslova“. Už od založení této japonské společnosti symbolizuje její název základní myšlenku spojující její produkty – poskytovat přesné, bezchybné výrobky.

Verbatim je celosvětově známou a uznávanou značkou, která se prodává ve více než 120 zemích světa. Jako součást skupiny Mitsubishi Chemical Group, jednoho z předních světových výrobců plastů, využívá společnost Verbatim rozsáhlých možností výzkumu a vývoje, které přinášejí nesčetné inovace utvářející dnešní trh v technických oborech a rozšiřují tak neustále portfolium své značky o další oblasti, jako nyní o 3D tisk.

Tiskové struny od Verbatimu vynikají svým kvalitním zpracovnám a přesností. Je tak zajištěno rovnoměrné podávání filamentu do tiskárny a Vy tak můžete tisknout bez obav z chyb. 

Výrobce Verbatim nabízí struny klasické jako PLA, ABS na kilových cívkách, ale i speciální BVOH a PRIMALLOY na cívkách o hmotnosti 500 gramů. To vše o průměrech 1,75 mm a 2,85 mm.