CFJet PET-G/CF tisková struna 1,75mm 0,5kg černá Filament-PM

Kód: PETGCF175PM05BK
859 Kč 709,92 Kč bez DPH 1 718 Kč / 1 kg
Na objednání z ČR
Můžeme doručit do:
22.4.2024
PET-G CARBON CFJet Plasty Mladeč, 1,75mm, black, 500 g

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

PETG/CF černá tisková struna o průměru 1,75mm značky Filament PM je určená pro FDM technologii tisku založená na materiálu PET-G s 20% podílem carbonu (uhlíku). Filamenty se vyznačují vysokou odolností vůči nárazu i při nízkých teplotách, mají vysokou teplotní odolnost a vysokou tuhost. Materiál je vhodný i pro velké tisky, ovšem není úplně ideální (kvůli krátkým karbonovým vláknům) pro tisk malých detailů. Díky karbonovým vláknům mají výtisky matný vzhled. 

Pro práci s tímto materiálem je nutné použít vyhřívanou podložku alespoň na 60 - 80 °C (dle tiskárny). Nastavení tisku doporučujeme podobné jako u klasického PET-G (tryska, chlazení, adhezivum).

Tiskové struny české značky Filament-PM (známé též pod označením Plasty Mladeč) patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Tyto filamenty jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál. 

 Vnější průměr cívky 202 mm, vnitřní otvor 50 mm, šířka 58 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 0,7 kg.

ENG

PETG/CF black filament 1,75mm from Filament PM company is suitable for FDM printing technology and there is 20% part (ratio) of carbon. Filaments are characterized by very high impact resistance even at low temperatures, have high-temperature resistance and high rigidity. The material is also suitable for large prints.

To work with this material, it is necessary to use a heated pad at least at 60 - 80 °C (depending on the printer). We recommend printing settings similar to the classic PET-G (nozzle, cooling, adhesive).

Printing filaments from the Czech company Filament PM, also known as "Plasty Mladeč", belong to the high-quality material and guarantee trouble-free printing. Laser measurement of the thickness of the material is used during the production, therefore a constant diameter of the material is ensured along its entire length. Package of the material is formed by a double cover and due to that it is protected from the effects of UV radiation and there is a drying bag in order to prevent the possible effect of moisture of the material.

 Coil outer diameter 202 mm, inner hole 50 mm, width 90 mm. Spool weight including packaging 1.4 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: S karbonem
Hmotnost: 0.99 kg
Barva: černá
? Hmotnost bez obalu: 0,5 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Vlastnost filamentu: odolný
Podložka: 80 - 90°C
Pracovní teplota: 220 -250°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Tiskové struny  - filamenty PM se vyrábí na středisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tiskové struny jsou kvalitní a velmi oblíbené u majitelů Reprap tiskáren, zejména pak materiál PLA. 

Výrobce se neustále zdokonaluje jak v technologii výroby tak v naslouchání potřebám zákazníků. Nyní vyrábí struny ve dvou základních průměrech a to 1,75 mm a 2,85 mm. Samozřejmostí je široká nabídka barev a kontrola jakosti strun.

Máte zájem o tiskovou strunu výrobce Mladeč a přitom Vám nevyhovuje barva? Napište nám! I takové požadavky umíme řešit.