PET-G filament 1,75 mm rubínově červený transp. Devil Design 1 kg

Kód: PETG175DD1RRDT
595 Kč 491,74 Kč bez DPH 595 Kč / 1 kg
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Oblíbený produkt v našem sortimentu. PET-G od značky Devil Design v průměru 1,75 mm a 1 kg balení v rubínově červené transparentní barvě (ruby red transparent). Velmi dobře se tiskne a je odolný.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Rádi vám poradí naši specialisté

Spousta informací na naše blogu nebo v materiálovém slovníku

Detailní popis produktu

PET-G filament 1,75 mm rubínově červený transparentní Devil Design je pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou chemickou (vůči některým kyselinám i rozpouštědlům) i tepelnou (nízké i vysoké teploty) odolností. Právě proto patří mezi nejoblíbenější materiály a je vhodnou volbou i pro funkční díly.

Výhody a použití:

- snadný tisk
- chemická odolnost
- tepelná odolnost (až do 75 °C)
- není třeba speciální tryska
- nepotřebujete uzavřenou komoru
- široká škála barev 
- v návinech od 330 g do 5 kg
- dobrá skladová dostupnost
- lesklejší povrch


Balení:

Zavakuované s vysoušecím sáčkem
Vnější průměr
 200mm, vnitřní otvor 52mm, šířka 70mm
Hmotnost cívky včetně obalu 1,4 kg

ENG

Filament PET-G 1.75 mm ruby red transparent from Devil Design is a firm and tough material characterized by good chemical (against some acids and solvents) as well as thermal (low and high temperatures) resistance. That is why it is among the most popular materials and is also a suitable choice for functional parts.

Advantages:

- easy printing
- chemical and thermal resistance

Packaging:

Vacuum packed with drying bag
The outer diameter of the coil 200 mm, the inner hole 52 min, width 70 mm
Spool weight including packaging 1,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: PETG 1,75 mm
Hmotnost: 1.5 kg
Barva: červená, transparentní
? Hmotnost bez obalu: 1 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Pracovní teplota: 220 - 250°C
Podložka: 70 - 80°C
RAL: 3001

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
VB Avatar autora | 1.10.2017
Materiál se stabilními vlastnostmi při tisku, nezaznamenal jsem ucpání trysky, výrazné odchylky v průměru, zasukování struny v návinu, oproti PET-G od PM výrazně méně stringuje při přejezdech, minimální výskyt blobů. Pro tisk libovolných součástí. Pěkný vzhled tištěného dílu bez nutnosti následných úprav pro vylepšení vzhledu. Tiskové parametry: teplota HE: 225 °C, teplota HB: 75 °C, rychlost 1. vrstva: 10 mm/s, rychlost vše statní: 30 mm/s, výška vrstvy ideálně 0,2 mm. Velmi dobře přilnavý na podklad, je třeba zajistit vzdálenost trysky od podložky při Z0 alespoň 0,2 mm a více (při tisku na PEI podklad).
5
Avatar autora | 21.7.2017
+ Super material

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo

Devil Design je evropský výrobce plastových strun pro 3D tisk. Společnost byla založena v roce 2012 a v roce 2014 zahájila výrobu vlastního vlákna používaného v 3D tiskárnách. 

Mnoho věcí se s postupem času změnilo. Více zkušeností, lepší znalosti, různí lidé, vhodné vybavení, nebo i sídlo firmy. Je tu však jedna věc, která se nemění. Od samého počátku existence společnosti byla naprostou prioritou otázka kvality. Firma se snaží poskytovat zákazníkům špičkové materiály při zachování dobré ceny.

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, díky kterým jsou struny vysoce kvalitní, bez bublin a neobsahují žádné nečistoty, které by mohly způsobovat potíže při tisku. Průměr a tvar strun je testován během výrobního postupu a díky tomu výrobce garantuje fixní průměr každé struny. Pro zachování nejvyšší kvality materiálu je každá cívka vakuově zabalena společně s vysoušecím sáčkem a vložena do kartonové krabice a doplněna o štítek popisující obsah. Výrobce též uvádí doporučené nastavení pro 3D tisk. 

Výrobce Devil Design uvádí na trh filamenty o průměru 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v široké škále barev.

Máte-li zájem vyzkoušet materiály od tohoto výrobcem napište nám o vzorky zdarma (využijte kontaktní formulář).